Oynadığım oyunlardan eski zevki alamıyorum

xelomixx

Centipat
Merhaba arkadaşlar, herkes gibi küçüklüğümden beri oyun oynarım. Küçükken genelde Need for Speed Carbon, Most Wanted demo oynardım. Need for Speed başka oyunlarını oynardım world, Pro street (tabii demosunu ama Carbon ile Most Wanted da Full'unu onlarca kere bitirdim) GTA San Andreas da oynardım. Neyse sonra Euro Truck Simulator 2 diye oyun keşfettim. Oyundaki ilk zamanlar aşırı heyecan zevkle oynardım ama artık bu oynadığım oyunlardan o küçüklüğümdeki heyecan ve zevkle oynayamıyorum. Nasıl desem sanki oyun oynamaya doymuşum gibi hissetmeye başladım bu sene gerçekten o eski zevkle ve heyecanla oyun oynadığım günler aklıma geliyor zamanında ne güzel hevesle oynuyordum. ETS 2 de 2700 saatim var Need for Speed oyunlarındada 2000-3000 saatim vardır. Gtada'da 2000-2500 saatim vardır. Şimdi diyeceksiniz başka oyunlar dene veya oyna diye Call of Duty'nin demo oyununu oynamıştım (hangi serisin unuttum)bana göre olmadığını hissettim. Hatta CS:GO indirdim 4 saat oynadım sonra sildim. Yani artık aynı şeyleri yapmaktanmı bıktım yoksa acaba her sene büyüdüğüm içinmi zevk alamıyorum bilmiyorum. Başka oyun önerisi yazar mısınız diyeceğim arkadaşlar başka oyunlar yeni başlayamayı düşündüğüm oyunlar GTA 5, Forza Horizon 4 oyunları bu 2'si hariç hiçbir oyun bana göre değil yani beğenemiyorum.
Derdimi dökmek istedim. Sizde de böyle bir şey oldu mu?

Hocam oyunu değiştirebilirsiniz, Ubisoft oyunları oynadığımda ben de oyunlardan zevk almadığımı düşünmeye başladım. Oyunu değiştirdim, God of War'a başladım mesela. Oyun tam anlamıyla bir başyapıt, hikayesi ve oyunun dövüş mekaniği bence bir harika. Oyunu değiştirmeyi deneyebilirsin, oyun önerisi adı altında konu açarsan yardımcı olmak isteriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı