Oynadığınız en kötü oyun hangisi?

Bu başlık çok saçma bence. Biraz kodlama falan bilen herhangi birisi Unreal Engine 5 ile iğrenç bir oyun yapabilir ve bu tartışmada örnek verilen bütün oyunlardan daha kötü olabilir. En kötü büyük oyun dersek Chivalry 2 diyebilirdim ama oyun hem demo aşamasında hem de mekanikler çok iyi. Sadece çok buğu var ama demo aşamasında olması sebebiyle sayılmaz bence. (Daha oyun bitmedi çünkü) Bu arada sanırım artık demo da değil. Ama ben demoda iken başlamıştım.

Google Play Store'daki oyunların neredeyse tamamı. Eskiden çıkan mobil oyunlar dünyayı sallardı şimdiki çıkan oyunların hepsi aynı taslaktan çıkma, hiçbir anlamı ve amacı, derinliği olmayan seri üretim malı.

Far Cry (2004). Kamptaki askerleri bir süre öldüremedikten sonra oyunu bıraktım. Şu GT 220 ekran kartına sahip olmasaydım daha güzel oyunları oynayacaktım işte.

Bence en güzel Far Cry oyunu, yeni sürümlerini rezil etti Ubisoft ama eski sürümleri inanılmaz iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry (2004). Kamptaki askerleri bir süre öldüremedikten sonra oyunu bıraktım. Şu GT 220 ekran kartına sahip olmasaydım daha güzel oyunları oynayacaktım işte.
Benim nedense tam tersi en sevdiğim oyunlardan biriydi. Küçükken oynamıştım. Özellikle tropikal havası insana dinginlik veriyordu ama sondaki canavarlı kısımlar çok zordu🙂

Benim nedense tam tersi en sevdiğim oyunlardan biriydi. Küçükken oynamıştım. Özellikle tropikal havası insana dinginlik veriyordu ama sondaki canavarlı kısımlar çok zordu🙂
Şu anda NFS SE II oyununa merak salmış durumdayım ve oynamış olduğum en iyi gerçekçi yarış havasını aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı