Oynadığınız En Rezil Oyun

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en nefret ettiğimiz oyunları yazıyoruz. Medal Of Honor Warfighter ve Watch Dogs diyorum. Watch Dogs ilk başta oldukça keyifli geldi ama sonra nedense bir bıkkınlık geldi oyundan. Ne hikayesinden, ne oynanış ve açık dünyadan zevk almamaya başladım. Sonunda en nefret ettiğim oyun oldu. MoH ise, hikayesi çok çabuk sıktı. Kendini çok tekrar ediyordu. Multiplayer ise, hayal kırıklığı. Sizin en nefret ettiğiniz oyunlar neler ? :)

Watch Dogs, görevler bittikten sonra oyun çok sıkıcı bir hal alıyor. Bu tür oyunlarda görev sayısı arttırılmalı ve daha fazla özellik eklenmeli.

1 yıldır uPlay hesabımda Watch Dogs yatıyor, bilgisayarım güçlü olmadığı için oynayamamıştım. Şu an yeni bilgisayar aldım ve Watch Dogs'u oynamak için sabırsızlanıyorum, mükemmel gibi geliyor. Beklentimin çok mu düşüğünde?

Dying Light çünkü sistemim kaldırmıyor ve oyunun hastası oldum. Pintipanda TV üzerinden hem Orjinalini hemde DLC'li versiyonlarını sonuna kadar izledim. Sırf bu yüzden Dead İsland 1 ve Riptide'yi bitirdim :ROFL:. Bunun haricinde, Online olarak Metin2(Sebebini söylememe gerek yoktur sanırım). Daha birçok vardır ama şuan aklıma gelmiyor.

1 yıldır uPlay hesabımda Watch Dogs yatıyor, bilgisayarım güçlü olmadığı için oynayamamıştım. Şu an yeni bilgisayar aldım ve Watch Dogs'u oynamak için sabırsızlanıyorum, mükemmel gibi geliyor. Beklentimin çok mu düşüğünde?

Kişiden kişiye değişebileceği için kesin bir şey söyleyemeyiz, bu sana kalmış bir şey.

@Cynara open-world seviyor iseniz Batman Arkham ve Far Cry öneririm. Ac4'ün açık dünyası da muhteşemdir :)
FC ve AC serisini de oynadım tek Syndicate kaldı. Far Cry cephesinde de henüz Primal'i oynamadım indirime girdiği zaman almayı düşünüyorum. AC4'te benim en sevdiğim Assasins Creed oyunudur :)

Geri
Yukarı