Oynaması basit oyun önerisi

TheHpv

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oynaması kolay, basit oyunlar arıyorum mesela hikayeli oyunları hiç %100 bitiremedim neredeyse bana zor gelmiştir hep şuan oynayabilir miyim, becerebilir miyim bilmiyorum.

Kaçırdığım bir sürü oyun olduğunu düşünüyorum torrent ile de indirmek istemiyorum ve iyice para biriktirip oyunları almayı düşünüyorum.

Oyun türü hiç fark etmez yeter ki oynaması kolay olsun.

İndirdiğim oyunlar:

FIFA 22, PUBG, PUBG Mobile, Valorant, Euro Truck Simulator 2, Assetto Corsa

Şuan ki sistemim:

60 Hz monitör
Ryzen 5 2600 işlemci
8 GB RAM
RX 570 4 GB ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynaması kolay, basit oyunlar arıyorum mesela hikayeli oyunları hiç %100 bitiremedim neredeyse bana zor gelmiştir hep şuan oynayabilir miyim, becerebilir miyim bilmiyorum.

Kaçırdığım bir sürü oyun olduğunu düşünüyorum torrent ile de indirmek istemiyorum ve iyice para biriktirip oyunları almayı düşünüyorum.

İndirdiğim oyunlar:

Şuan ki sistemim:

60 Hz monitör
Ryzen 5 2600 işlemci
8 GB RAM
RX 570 4 GB ekran kartı
Benim ilk bitirdiğim oyunlardan olan Call Of Duty Modern Warfare serisi diyebilirim. 1/2/3 olarak seriyi tamamen bitirdim bir kaç görev hariç gayet kolaydı orta zorlukta oynadığım halde.Bence kolay zorluk seviyesinde hiç zorlanmadan bitirirsiniz.

İndirdiğim oyunlar:

Şuan ki sistemim:

60 Hz monitör
Ryzen 5 2600 işlemci
8 GB RAM
RX 570 4 GB ekran kartı
Tomb Raider serisi güzeldir.
Biraz puzzle çözüyorsunuz fakat sıkıntı yaratmayacaktır.

Dying Light. İlk başlarda parkur ve dövüş yeteneğini geliştirirsen, biraz da afetzede puanı kasarsan oyun çok basit hâle geliyor.

Oynaması kolay, basit oyunlar arıyorum mesela hikayeli oyunları hiç %100 bitiremedim neredeyse bana zor gelmiştir hep şu an oynayabilir miyim, becerebilir miyim bilmiyorum.

Kaçırdığım bir sürü oyun olduğunu düşünüyorum Torrent ile de indirmek istemiyorum ve iyice para biriktirip oyunları almayı düşünüyorum.

İndirdiğim oyunlar:

Şu anki sistemim:

60 Hz monitör
Ryzen 5 2600 işlemci
8 GB RAM
RX 570 4 GB ekran kartı

Hileyi indirdikten sonra her oyun kolay oluyor.
İndir Sekiro'yu çak hileyi gitsin.

Geri
Yukarı