Oynamaya değer emek isteyen oyun önerisi

332707

Hectopat
LoL denen faydasız oyunu bugünden itibaren bırakmaya karar verdim ve sizden emek gerektiren, oynamaya değer oyun önerileri istiyorum. P2W olabilir ama emek ile gelişilmesi imkansız derecede olmasın yeter. MMORPG vb. türlerde olabilir. FPS ve tabanca tüfekli olmasın. Kılıç, kalkan, yaylı olursa daha iyi olur :)

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL denen faydasız oyunu bugünden itibaren bırakmaya karar verdim ve sizden emek gerektiren, oynamaya değer oyun önerileri istiyorum. P2W olabilir ama emek ile gelişilmesi imkansız derecede olmasın yeter. MMORPG vb. türlerde olabilir. FPS ve tabanca tüfekli olmasın. Kılıç, kalkan, yaylı olursa daha iyi olur :)
Bombom 337
Eskilerin oyunu bayağı iyi P2W dir Savaş Gücü vesaire kasıyorsun bayağı sarıyor :)

Aaaaa seyy aslinda pubg yi kosma simulator olarak oynayabilirsin fena sariyor. Eger oynamaya karar verirsen kendine bir yayinci bul oyunu ogrenirsin(bilmiyorsan)<3

Hocam biraz geç yazmis olabilirim ama divinity 2 kesinlikle bir deneyin.

Geri
Yukarı