Oynanılmayan oyunun kartları düştü

Daha fazla  
Dün gece doom oynuyordum ve bir saatin sonunda kart düşmüş mü bakmadan kapattım. Bu sabah Steam'i tekrar açtığımda en son 17 ağustos 2020'de oynadığım payday 2'den 2 kart, dün gece oynadığım doomdan 1 kart düştüğünü gördüm. Korktum ve hemen şifremi değiştirdim ama sonra bug olduğunu düşünmeye başladım. Eğer ögelerin ne zaman düştüğüne bakabiliyorsak onun fotoğrafını da atarım. Normal bir durum mu bu?

Düzenleme: Kart düşüren uygulamalardan kullanmıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    867,2 KB · Görüntüleme: 82
  • Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    1.022,5 KB · Görüntüleme: 86
Bana da düştü. Normal bir durum sanırım. Normalde koleksiyon kartı yeni eklenen oyunları önceden oynamışsanız kartı düşüyor. Bunda da kart sayısı artmıştır belki ama sizlik bir şey yok.

Dün gece Doom oynuyordum ve bir saatin sonunda kart düşmüş mü bakmadan kapattım. Bu sabah Steam'i tekrar açtığımda en son 17 Ağustos 2020'de oynadığım Payday 2'den 2 kart, dün gece oynadığım Doom'dan 1 kart düştüğünü gördüm. Korktum ve hemen şifremi değiştirdim ama sonra bug olduğunu düşünmeye başladım. Eğer ögelerin ne zaman düştüğüne bakabiliyorsak onun fotoğrafını da atarım. Normal bir durum mu bu?

Bazı oyunlara girdiğinde kart verebiliyor. İlk girişte yanlışlıkla da kart düşürmüş olabilirsin bir sıkıntı yok. Ama tedirginsen Steam Guard kurup şifreni zor bir şey yap kafan rahat olsun iyi günler.

Dün gece doom oynuyordum ve bir saatin sonunda kart düşmüş mü bakmadan kapattım. Bu sabah Steam'i tekrar açtığımda en son 17 ağustos 2020'de oynadığım payday 2'den 2 kart, dün gece oynadığım doomdan 1 kart düştüğünü gördüm. Korktum ve hemen şifremi değiştirdim ama sonra bug olduğunu düşünmeye başladım. Eğer ögelerin ne zaman düştüğüne bakabiliyorsak onun fotoğrafını da atarım. Normal bir durum mu bu?

Steam sıklıkla girdiğinizde ara sıra size ödül olarak %10 şansı vs. var leveliniz arttıkça oranda artıyor. Koleksiyon kartı paketleri dağıtıyor.

Steam sıklıkla girdiğinizde ara sıra size ödül olarak %10 şansı vs. var leveliniz arttıkça oranda artıyor. Koleksiyon kartı paketleri dağıtıyor.
Hayır onunla alakası yok çünkü payday 2'de kart düşürme hakkım 3'ten 1'e düştü. Yani hızlandırma paketiyle vs alakası yok.
Acaba oynadığınız zamana ait kartlar mı? Çünkü siz öğelere bakana kadar sağ alttan yeni öge bildirimi gelmeye devam ediyor.
Hayır oynadığım zamana ait değiller bundan eminim. Bildirimleri sıklıkla kontrol ediyorum. Hatta fotoğrafta bıraktım. Kartları dün düşürmüşüm ama en son 17 ağustosta oyamışım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    633,6 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı