Oynanış olarak en iyi PES serisi

Mahmut Kılınç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi oynanış olarak en iyi pes serisi hangisi?
Bende 2017 var, efsane ol modunda orta seviyede bile adam geçemiyorum. 2 metre öteden adam ayağını uzatıp topu alıyor, rakip oyuncuları tam geçiyorum derken arkasına roket bağlamış gibi koşup beni geçiyor, çok kanser bir oynanışı var. Beni kanser etmeyecek, bu gibi durumlar olmayan bir pes serisi tavsiyeniz varsa bekliyorum.

PES 2013 benim için son PES oyunuydu. Sonradan çıkanlar çok yapay geldi. Tabii PES 2013 de yapaydı ama oynanışı çok zevkliydi.

PES serisini baştan sona sevemiyorum hepsinin oynanışı kanser geliyor fakat çoğu kişinin efsane olarak nitelendirdiği PES 2013'e bakabilirsiniz. O da arcade bir oynanışa sahip ama daha iyidir. 2014'den 2022'ye kadar oynanış çok benziyor zaten. Ben en çok PES 2014'ü sevmiştim 2014'den sonra bozdular bana göre. Dediğim gibi PES 2013 daha farklı ve oturaklı gelecektir.

Not: PES 2018'e kadar PES oyunları hep PC'ye old gen olarak geldi. PES 2018'den sonra ki PES oyunları PC'de next gen olduğu için onlar da güzel gelebilir deneyebilirsiniz.

Nokia 5130 ve 6300'dan sıra altından oynadığımız online PES 2011 ve tabi final oyunu saydığım 2016'lara kadar oynadığımız PES 2013 namıdiğer ''üçgen Agüerooo''.

Pro Evolution Soccer 2013, serinin bence en iyi oyunu oldu. Ondan sonra az da olsa tat veren, Pro Evolution Soccer 2018 oldu bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı