Oynayacak Oyun Bulamıyorum

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
Bu zamana kadar bir çok oyunu oynadım. Son zamanlarda oynayacak oyun bulamıyorum. En son blair witch bitirdim ve tıkandım artık. İzometrik, 2D, interaktif film tarzı ve sıra tabanlı dövüş mekaniği olan oyunları sevemiyorum maalesef. Bana bu türlerin haricinde şöyle hikayesi güzel, grafikleri iyi, oynanış mekanikleri güzel olan ve bu özelliklerden en az ikisinin bulunduğu oyunlar önerebilir misiniz rica etsem? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zamana kadar bir çok oyunu oynadım. Son zamanlarda oynayacak oyun bulamıyorum. En son blair witch bitirdim ve tıkandım artık. İzometrik, 2D, interaktif film tarzı ve sıra tabanlı dövüş mekaniği olan oyunları sevemiyorum maalesef. Bana bu türlerin haricinde şöyle hikayesi güzel, grafikleri iyi, oynanış mekanikleri güzel olan ve bu özelliklerden en az ikisinin bulunduğu oyunlar önerebilir misiniz rica etsem? Teşekkürler.
Metro Exodus diyebilirim. Witcher 3 ya da gerçi oynamışsındır.

1. Titanfall 2
  2. Far Cry Primal
  3. Far Cry 5 (Co-op vardır yakın zamanda bende alacağım, isterseniz beraber oynayabiliriz.)
  4. Far Cry New Dawn(Co-op)
  5. Anthem
  6. Battlefield 1 ve 5 (özellikle 5'in Firestorm modunu öneririm.)
  7. Star Wars Battlefront 2
  8. Rust
  9. The Forest
  10. Ark Survival Evolved
  11. Monster Hunter World
Önereceğim oyunlar bu şekilde. her biri kaliteli oyunlardır oynamanızı tavsiye ederim. :)

Oynamadığım Far Cry 5 ve New Dawn var listede sadece bir göz atacağım
İkisinide silip süpürdüm .d özellikle the witcher 3 ü en son seviye 74 düm .d

1) Witcher 3 hoşunuza gittiyse Greedfall.
2) Sırayla Rise of Tomb Raider ve Shadow of Tomb Raider
3) Metal Gear Solid 5
4) Sırayla Batman Arkham City- Arkham Knight
5) Online oyun olarak PUBG Lite efsanedir.
6) Vampyr
7) Dark Souls 3
8) Finak Fantasy 15
9) Wolfenstein The New Order'dan Youngblood'a kadar
Bu oyunların hepsini aynı anda yüklemen daha iyi olur eğer 1-2 TB lik yerin varsa. Aynı anda çok fazla oyun olursa bitirmen uzun zaman alır ve alacağın keyif de artar.

Son düzenleme:
Steam vb. kütüphanenizde bulunan tek oyunculu oyunları oynayabilirsiniz.
Epic Games ücretsiz sunduğu oyunların arasında güzel oyunlar var. Hatta yakında Batman bir oyununu verecekler. Oynamadıysanız Batman serisini de öneririm. Gayet güzel bir oynanışa sahiptir.

Gears of War 4-5, BioShock serisi, Wolfenstein New Order ve sonrası, Mass Effect serisi, Prey, Spec Ops The Line, Ori and Blind Forest, Quantum Break, Dishonored serisi aklıma gelen deneyip beğendiğim oyunlar.

1) Witcher 3 hoşunuza gittiyse Greedfall.
2) Sırayla Rise of Tomb Raider ve Shadow of Tomb Raider
3) Metal Gear Solid 5
4) Sırayla Batman Arkham City- Arkham Knight
5) Online oyun olarak PUBG Lite efsanedir.
6) Vampyr
7) Dark Souls 3
8) Finak Fantasy 15
9) Wolfenstein The New Order'dan Youngblood'a kadar
Bu oyunların hepsini aynı anda yüklemen daha iyi olur eğer 1-2 TB lik yerin varsa. Aynı anda çok fazla oyun olursa bitirmen uzun zaman alır ve alacağın keyif de artar.

Dark Soul 3 ve Final Fantasy 15 bitirmedim bu listede şans vereceğim bunlara.
Gears of War 4-5, BioShock serisi, Wolfenstein New Order ve sonrası, Mass Effect serisi, Prey, Spec Ops The Line, Ori and Blind Forest, Quantum Break, Dishonored serisi aklıma gelen deneyip beğendiğim oyunlar.

Ori and Blind Forest oynamadım bu listede bir tek ilk defa duyuyorum bir göz atacağım
Prototype 1 ve 2

Bitirdim bunları. Bu arada ilk oyunu hikaye anlamında daha güzel .d
Oynamadıysanız farcry 3 tavsiye ederim.
Oynanış açısından çok hoşuma giden bir oyun.

Far Cry 3 oynanmaz mı ya. Bunu bitirdikten sonra bile ara sıra ok ile hayvan avlamak için giriyordum oyuna :D

Geri
Yukarı