Oynayacak Oyun Önerisi

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Strateji ve Rol Yapma (Diablo serisi harici)oyunlara uzağım. Aksiyon,Macera,Simülasyon gibi tarzlar hakkında çok oyun oynadım. RTX 2060 Ekran kartım ve Ryzen 5 2600 işlemcim bulunuyor. Bence piyasadaki tüm oyunları kaldırabilir. O yüzden oyun önerirken esnek olmanızı tavsiye ederim. Oynadığım onlarca oyun olduğundan şunları oynadım/oynamadım demeyeceğim. Önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca güzel bir hikayeye sahip olursa çok daha iyi olur. Lütfen Witcher serisini önermeyin baştan sona DLC'Li halde bitirdim.

Her türden öneri yapmaya çalıştım. Yakuza serisinin hikayesi kadar etkileyici hikayesi olan oyun az var bana göre.

Aksiyon-Macera
Yakuza 0
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2

RPG
Pathfinder: Kingmaker
Nioh
Monster Hunter World
Dragon's Dogma: Dark Arisen
Chroma Squad

FPS-TPS
Earth Defense Force 5
Shadow Warrior 2

4X
Stellaris

Platform:
A Hat in Time

Crysis hocam alın en yüksek grafiklere görüntü kalitesi efsane olur hem de hikayesi efsane ötesi.

Geri
Yukarı