Oynayıp adını hatırlamadığımız oyunlar

DinwiDie

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben başlayayım. Oyun türü aksiyondu, 3. şahıs kamerası ile oynanıyordu. Sadece ilk görevi hatırlıyorum oda ilk önce kanalizasyondan ilerleyip bir ekiple beraber Sniper'lı 3 veya 4 adamı indiriyorduk ve oradan karakol gibi bir yere gidip polisleri öldürdükten sonra çatıya çıkıp, elleri bağlı birini yanımıza alıyorduk. Ben bunları hatırlıyorum. Sizin de varsa bilmek isterim ve anlattığım oyunu anımsayan varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bahsettiğin oyun yüksek ihtimal ile Freedom Fighters. Benim de küçükken çok sevdiğim ve deli gibi oynadığım bir oyundu.
1588901129196.png

Benimki de mobil oyun ama şu aralar adını unuttum. Karşı taraflarda düşmanlar oluyordu öldürmeye çalışıyorduk. CS gibiydi.

Kaç yıldır aradığım bir oyun vardı, konuya tam yazıyordum daha sonra internetten araştırıyım dedim ve buldum çok iyi geldi valla. :) Oyunun ismi SnowCraft , efsane bir oyun.

Benim için oldukça zor bir soru bu, çok eskiden beri oyun oynamama rağmen - ki hala eskiden oynadığım oyunlara ara sıra tekrar baktığım, girip bitirdiğim olduğu için galiba.. Fakat bir tane var. Çok eski ve bilinmedik bir oyun, CHIP dergisinin CD'leri vardı eskiden, onların birisinde vardı.. 2009 yılından kalmaydı sanırım. Karakter kızdı, oyunda robotları felan tuzağa düşürüyordun ve bulmacaları çözmeye çalışıyordun, üstten bakmalıydı ne TPS ne FPS, 3 boyutluydu ve gerçekten zevk alarak oynamıştım fakat o zamanlarda gerek dil bilgim gerek de sabrım az olduğu için bulmacaları çözemeyince ya da benden ne istediğini anlamayınca çok zorlanmış genelde de çıkmıştım. Bir bitiremeden bıraktım ya, şimdi aklıma geldi adını hatırlamadığım oyun düşünürken.. Bir kere daha oynamak isterdim.

Yarış oyunuydu, farklı zorluklarda bir sürü harita vardı. Yanlış hatırlamıyorsam formula 1 aracı sürüyorduk farklı bir araç veya araçlarda olabilir. Ters falan gidiyordun, bir yerden bir yere uçuyordun güzel oyundu.

Kaç yıldır aradığım bir oyun vardı, konuya tam yazıyordum daha sonra internetten araştırıyım dedim ve buldum çok iyi geldi valla. :) Oyunun ismi SnowCraft , efsane bir oyun.
Ah dostum sen de bana hatırlattın ya.. Benim de çok eski yıllardan kalma çok sevdiğim bir oyun vardı, oyun çok az popülerdi o yüzden hiç bir yerde de bulamadım.. Aradım aradım, türüne göre içeriğine göre isimler salladım bir türlü bulamadım be..

Yeni konular

Geri
Yukarı