Oyun açınca fare imleci bozuluyor

D.WINCHESTER

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu açınca fare imleci sol üstte takılı kalıyor. Oyunu kapatınca da kalıyor. Bilgisayararı yeniden başlatınca düzeliyor ama oyuna girince tekrar aynı şey oluyor. Bugün ScpToolkit indirmiştim PS 3 kolumu bağlamak için, ondan sonra oldu. Sanırsam onla ilgisi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunu açınca fare imleci sol üstte takılı kalıyor. Oyunu kapatınca da kalıyor. Bilgisayararı yeniden başlatınca düzeliyor ama oyuna girince tekrar aynı şey oluyor. Bugün ScpToolkit indirmiştim PS 3 kolumu bağlamak için, ondan sonra oldu. Sanırsam onla ilgisi olabilir mi?
ScpToolkit'i ben de kullanmıştım. kol bağlıyken oyunlarda farenin imlecinin ortanın biraz üstünde olması dışında sorun yaşamadım. Ve o sorun bende de hep oluyordu ve alt tab attığımda düzelmişti. Yani ScpToolkit ile alakalı değil.

ScpToolkit'i ben de kullanmıştım. Kol bağlıyken oyunlarda farenin imlecinin ortanın biraz üstünde olması dışında sorun yaşamadım. Ve o sorun bende de hep oluyordu ve Alt Tab attığımda düzelmişti. Yani ScpToolkit ile alakalı değil.

Anladım onu yükledikten sonra bu problem oldu'da alakalı olabilir diye sordum.
ScpToolkit'i ben de kullanmıştım. kol bağlıyken oyunlarda farenin imlecinin ortanın biraz üstünde olması dışında sorun yaşamadım. Ve o sorun bende de hep oluyordu ve alt tab attığımda düzelmişti. Yani ScpToolkit ile alakalı değil.
Şuan bir şey farkettim sadece valorantta oluyor çok erken açtım sanırım. Şuan valorantta aynı devam ediyor girdiğimde mouse sol üste sabitleniyor.
Neyse düzeldi arkadaşlar bekledim ben ayrı bir şey yapmadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı