Steam Oyun alırken dolandırıcı dedi

Bu çok karışık bir olay aynısı benimde başıma geldi. Idle Master'la ilgilendiğimden yüzlerce oyunu farklı farklı zaman aralıklarıyla sıkça aldığımdan dolayı kartım bloke edilmişti ve Steam Destek açılmayacağını söyledi. Ardından ise Steam alış verişlerim için yeni kart çıkardım ve eski kartımı hala Steam'de kullanamıyorum. Steam Destek diğer arkadaşlarında dediği gibi sadece Copy Paste mesaj atan insan topluluğundan oluşuyor.

Sen bilgisayarına virüs bulaştırır keylogger yersen Steam uğraşmaz tabii hiçbir firma uğraşmıyor bu iş için zaten? Haksız ban yiyince ilgileniyor mu Riot hayır hazır cevap çekiyor boş konuşmayın yani.

O kadar boş yapmışsın ki güldüm 2011'den beri Rio'ta sık sık bilet açarım toksikleri vesaire banlatmışlığım çoktur ama dediğin gibi bana 12 yıldır hazır mesaj gelmiyor neden bir sana denk gelmiş hazır mesajlar :D

Sallaya sallaya 5 yıl idare etmişsen bu olayda senin dışında kimse suçlu değildir.

Hiçbir yerde adres sallanmamalı yazmıyor, kimin suçlu olup olmadığı problem değil bu konuda problem arkadaşın istediği destek. Boş mesajdan ceza almalısın.

Buradan konu sahibine bir şey çıkmaz. Steam destek tek çare.

O kadar boş yapmışsın ki güldüm 2011'den beri Rio'ta sık sık bilet açarım toksikleri vesaire banlatmışlığım çoktur ama dediğin gibi bana 12 yıldır hazır mesaj gelmiyor neden bir sana denk gelmiş hazır mesajlar :D

Haksız ban yeyip bilet aç bak nasıl kapatıyorlar biletini her seferinde :D

riot gameste haksız nasıl ban yemiş olabilirsin ne yaptın mesela ? haksızsın

LoL Türkiye'ye geldiği ilk günden beri LoL oynuyorum aynı şekilde Valorant geldiğinden beride Valorant oynuyorum ama tek bir kere ban yemedim ne hikmetse bu haksız banlar hep seni bulmuş acı verici bitmez Türkiye'de bunlar 1 CS de hile açıp ban yiyip VAC yedim ama hile kullanmadım diyenler Overwatch yedim diye ağlayanlar 2 Riot'ta haksız ban yedim diyenler aynen abilerim hep sizi buluyor haksız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı