Oyun almak için son fırsatlar

Umurumda olmaz zam yaparlarsa crack kullanırım resident evil serisine gelen zam akil alir gibi değil kimse kusura bakmasın.

Burada bir konuya denk geldim hesap ile GOW aldım. 1 aydan fazla oldu sorun çıkmadı. Bundan sonra oyuna para vermem zaten herşeyin fiyatı uçtu şu ekonomide oyuna para ayıramam.

Takma kafaya kanki. Empress var, Codex var, bir sürü grup bunu domine etmek için çalışıyor zaten. Daha geçende Dying Light 2 almak için para biriktiriyordum, Empress kırmış atmış oyunu, bana da çökmek kaldı. 250 liram cebimde kaldı. Allah seviyormuş. Bunu falan kafaya takmayın, öpe öpe düşecek o fiyatlar. Yoksa Recep İvedik'in dediği gibi " Legal, İllegal " aynen devam. 😂

Gençler oyun dediğiniz şey eğer yayıncı değilseniz eğlence amaçlı ara sıra kafa dağıtacağınız bir çeşit hobi. Koleksiyon diyorsunuz herkes biriktiriyor. Aldığınız oyunlar yararsa GeforceNOW gibi platformlara temelli geçildiğinde elinizde hazır oyunlar olması için var. Oysa ücretsiz CS:GO, Pes23, COD:Warzone gibi oyunlar var. Temelli Bulut sistemine geçene kadar ne oyunlar çıkar, dönüp yüzüne bakmazsınız. Zaten çalışıyorsanız veya evliyseniz vakit de olmuyor. Oynayacağınız 1 2 tane oyun kalkıp koleksiyon yapmalık bir durum söz konusu değil.

Dikkatli olun hocam bu konuda çok hassas olan üyeler var. Bir yerde yazmıştım buraya da yazayım: Korsana tabii ki karşı olmalıyız fakat bazı arkadaşlar korsan kullananlara beddua bile ediyor 😄.

O beddua edenler ya 2010'dan sonra doğan 12-13 yaşındaki çocuklar ya da eskiden zengin elit olup her oyunun orijinal DVD'sini alan kişiler. Zira ben küçükken (2006-2007) senesinde Türkiye de Steam, Epic Games vs. geç daha çoğu yerde internet yoktu. Biz de mecbur mahalledeki korsan oyun satan yerden oyun alıyorduk.

O beddua edenler ya 2010'dan sonra doğan 12-13 yaşındaki çocuklar ya da eskiden zengin elit olup her oyunun orijinal DVD'sini alan kişiler. Zira ben küçükken (2006-2007) senesinde Türkiye de Steam, Epic Games vs. geç daha çoğu yerde internet yoktu. Biz de mecbur mahalledeki korsan oyun satan yerden oyun alıyorduk.

Hocam 2006 doğumluyum, ilkokulda ben de babamı zorla korsan CD ciye götürür, kapağını beğendiğim oyunları alırdım. Öyle oynardım oyunları yani. Ama tabii ki o zaman ile şimdi ki zamanı bir tutmak yanılş olur. Ben kimseye karışmam, beni ilgilendirmezde zaten. İsteyen satın alsın isteyen crack kullansın.

Zamanında korsan oyunları orijinal diye satın alan masum çocuklardık naptılar be bize.

En çok kuzenlerimden aldığım PES 13, CS 1.6 CDlerini özlüyorum.

Geri
Yukarı