Oyun arkadaşı arıyoruz

AlienesYlm

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle merhaba, sayımızın biraz az olması düşüncesiyle oyun arkadaşı bulmaya karar verdim. Şu an 5 kişiyiz ve yaşlarımız 16. Hepimizin sistemleri her oyunu oynatacak düzeyde. Aim durumu çoğumuzun ortalamanın üstünde diye düşünüyorum. Genelde CO-OP oyun oynuyoruz. Agrou, Zula, Rocket League, Valorant, CS:GO, Payday 2, ETS 2 vs. önereceğiniz hoşumuza giden oyunları da oynayabiliriz. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben genelde Fortnite, Fall Guys ve Among Us, CS:GO ve Valorant, Terraria ve Minecraft tarzı şeyler oynuyorum. Eğer bunlardanda biraz oynuyorsanız gelebilirim.

Hocam ben Minecraft ve ETS 2 gibi oyunlar oynuyorum.

Bende sadece Minecraft oynuyorum ama modlu Survival olarak.
Bu YouTuber'in mod paketi ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben genelde Fortnite, Fall Guys ve Among Us, CS:GO ve Valorant, Terraria ve Minecraft tarzı şeyler oynuyorum. Eğer bunlardanda biraz oynuyorsanız gelebilirim.

Gelirseniz mutlu olurum CS:GO Among Us valoramt ve Minecraft oynayanlar var aramızda istek atın isterseniz JustW4rst#0135.
Hocam ben Minecraft ve ETS 2 gibi oyunlar oynuyorum.
Gelirseniz mutlu olurum hocam . JustW4rst#0135
Bende sadece Minecraft oynuyorum ama modlu Survival olarak.
Bu YouTuber'in mod paketi ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam minecraft serverlarında oynuyoruz maalesef . İsterseniz mc serverlarında takılmak isterseniz : JustW4rst#0135

Hocam ekleyin. Ne varsa oynarız artık.

Hocam ekleyin. Ne varsa oynarız artık.
Discorddan ekleyin isterseniz JustW4rst#0135
Hearts of Iron oynayan varsa beni ekleyebilir. Steam: Kalfainpre.

Arkadaşım oynuyor Discord'da gelin isterseniz. JustW4rst#0135

Yeni konular

Geri
Yukarı