Oyun arkadaşı nasıl bulunur?

Ben ciddi oynarım kötü oynasa da güler geçerim bende bulamıyorum yani CS:GO oynarken ciddiyet gerekir ama herhangi eşli oyun felan oynarken de ciddi oynamak biraz saçma.
İsterseniz oyun arkadaşı olabiliriz
Aradığınız kişi benim o halde, oyunları sırf eğlence ve zaman harcamak için oynarım yani, bir insan o oyunda hata yaparsa hiç yargılamam.
Aynı kafadayız isterseniz discord linkini atayım

Toxic ve gereksiz hareketler yapmadığın sürece sorun olacağını düşünmüyorum
Toxic ve gereksiz hareketler yapmam ama çok ciddi global olmaya çalışmayalım zevk almaya bakalım bir oyunu iyi oynamazsak suç atmak yerine daha iyisini yaparsın sen diye düşünüyorsan gelebilirim yani CS:GO da çok kötü değilimdir ama bilgisayarımın termal macunu kurudu ve sıcaklık çok fazla olduğundan ekran kartını besleyemiyor kargoda sipariş verdim ama anca 2 3 güne gelir belki daha fazla sürer oyun oynayamıyorum fps çok düşük oluyor.

Toxic ve gereksiz hareketler yapmam ama çok ciddi global olmaya çalışmayalım zevk almaya bakalım bir oyunu iyi oynamazsak suç atmak yerine daha iyisini yaparsın sen diye düşünüyorsan gelebilirim yani CS:GO da çok kötü değilimdir ama bilgisayarımın termal macunu kurudu ve sıcaklık çok fazla olduğundan ekran kartını besleyemiyor kargoda sipariş verdim ama anca 2 3 güne gelir belki daha fazla sürer oyun oynayamıyorum fps çok düşük oluyor.
MuratCan#6556 discord hesabım

Oyun arkadaşı bulunmaz. Tesadüfen tanışırsınız ve kuvvetli bir bağ oluşur aranızda. Aksi takdirde oyun oynamak için arkadaş arayışına girdiğiniz zaman iletişim kopuklukları,darılmalar gibi şeyler olması muhtemel.

Kendi yaşıtım bulamıyorum oralarda. Genelde 12-14 yaşında küçük kardeşlerımız denk geliyor hoş olmuyor sonu :)
Evet hoş olmuyor çünkü onlara düzgün bir eğitim ve düşünme kabiliyetini kontrol etme dersi vermemişler. Mesela ben de 12-13 yaşındayken arkadaş arıyordum hep mesaj atıyordum.

Ondan sonra fazla rahatsızlık verdiğimi düşünmeye başladım ve biraz daha resmi olmaya başladım.
Yazım tarzımı karşımdaki bireye göre değiştiriyordum.

Mesela benimle bir oyun oynasan senin için sorun olmaz diye düşünüyorum ama oynadığın oyunlarda egoist tavırların var ise ayrıca çok da küfür ediyorsan insanı rencide edecek şekilde ben seninle oynamam :)

Ben lol,valorant,rocket league,apex legends,for honor,rust vb. oyunları oynuyorum. Eğlencesine oynuyorum iyi oynamak veya kötü oynamak benim için sorun değil en fazla gülerim asla flame yapmam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı