Çözüldü Oyun başında örümcek adamı bombalayarak başlayan oyunun adı neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MamiFK

Hectopat
Daha fazla  
Küçükken bir oyun oynuyordum, şimdi ise o oyunu tekrar oynamak istedim fakat oyunu bulamadım. Oyunun isminde Alien geçiyordu sanırım. Oyunu şöyle anlatayım. Oyunun başında Green Goblin uçan bir şeye binmiş, örümcek adamı bombalıyordu. 2.5D bir oyun (2.5D'yi yanlış biliyor olabilirim ama oyun kuş bakışı oynanıyor W A S D kullanabiliyorduk oyunda yön tuşları da olabilir). Oyunda örümcek adamı kullanıyoruz ve istersek başka karakterleri de kullanıyorduk sanırım Venom gibi fakat emin değilim. Oyunun en başlarında adamları dövdükten (uzaylı da olabilir hatırlamıyorum) sonra uzay gemisi düşüyordu içinden uzaylılar çıkıyordu onları dövüp, uzay ge misini de parçalıyorduk. Sonra kapalı bir kapıya gidiyordum o bölümde takılı kalmıştım sanırım ve hiçbir zaman bitiremedim oyunu. Bu oyunu bilen ya da bulabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Green Goblin faslını geçersem verdiğin diğer ipuçlarına göre oyunun ismi Marvel: Ultimate Alliance olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı