"Oyun çeviri" sitesinde virüs mü var?

Malwarebytes virüs görüyor fakat Kaspersky dosyayı Virüslü görmüyor

Hocam Chat Engine için de aynı mesele oluyor hile programı olduğu için çoğu antivirüs virüs olarak algılıyor. Aynı şey yamalar için de geçerli. Yamalar oyun dosyalarında değişiklik yaptığı için virüs olarak algılaması çok normal, kesin virüs diyemeyiz. Site güvenli bu arada.

Merhaba öncelikle ben oyun çeviri sitesinden Manhunt ve Modern Warfare 2'nin Türkçe yamasını indirdim ve Kaspersky'a tarattım ve bir virüs gözükmüyordu. Ben de bir tane arkadaşıma indirttim dosyayı ve Malwarebytes dosyayı virüs diye silmiş herhangi bir şey söylerseniz bu konu hakkında çok mutlu olurum iyi günler :)

Site güvenilir ancak uzantısı http*s* yerine HTTP olduğu için güvenli değil olarak işaretleniyor.

Merhaba öncelikle ben oyun çeviri sitesinden Manhunt ve Modern Warfare 2'nin Türkçe yamasını indirdim ve Kaspersky'a tarattım ve bir virüs gözükmüyordu. Ben de bir tane arkadaşıma indirttim dosyayı ve Malwarebytes dosyayı virüs diye silmiş herhangi bir şey söylerseniz bu konu hakkında çok mutlu olurum iyi günler :)

Oyun çeviri güvenilirdir. Kendi sitesinden indirin Türkçe yamaları. Eğer virüs çıkarsa muhtemelen false positive. Çoğu Türkçe yama ile bu durum yaşanabilir.

Oynadığım çoğu oyunun Türkçe yapmasını o site üzerinden indirdim hiç virüs sorunu yaşamadım güvenilir bir site olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı