Çözüldü Oyun çevirirken ortaya çıkan hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YFK

Hectopat
Makaleler
8
Bus driver adlı oyunun Türkçe yaması çalışmadığı için kendim bir yama yapmaya karar verdim. Yamayı yaptım ancak oyun aşağıdaki gibi oldu. Bu neden olmuş olabilir? Oyunun dil dosyasını WinRAR ile çıkardım ve WinRAR ile geri koydum.

1623779457392.png

1623779498401.png

1623779539236.png

Dil dosyası: local.def (dosyayı not defteri ile açabilirsiniz.)

@Affansen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen bir şeyler karışmış. Yani bir şeyleri çevirirken yanlışlıkla bir şeyler silinmiş olabilir. Çevirinizin yedeğini alıp orijinal dosyayı atın önce, ilk başta start ile başlayarak yavaş yavaş çevirmeye başlayın ve sürekli kontrol edin. Nerede bozuluyorsa oraya doğru yoğunlaşın.
Hocam ters giden nedir? Görev çubuğu olayı ise bana da oluyor bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. :D

Bunun olmaması için arka planda çalışan uygulamaları kapatmak gerekiyor sanırım. Sizde dosya gezgini ve firefox açık. Yeniden başlatınca onları kapatıp da girmeyi deneyin. :)
Benim başıma Zoom'da geliyor nedense, tam ekran yapınca görev çubuğu çıkıveriyor ortaya.

Hocam oyunun arayüzü bozuldu. Normalde böyle olmaması gerekiyordu.
Hocam ters giden nedir? Görev çubuğu olayı ise bana da oluyor bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. :D

Bunun olmaması için arka planda çalışan uygulamaları kapatmak gerekiyor sanırım. Sizde dosya gezgini ve firefox açık. Yeniden başlatınca onları kapatıp da girmeyi deneyin. :)
Benim başıma Zoom'da geliyor nedense, tam ekran yapınca görev çubuğu çıkıveriyor ortaya.
1623782867882.png

Muhtemelen bir şeyler karışmış. Yani bir şeyleri çevirirken yanlışlıkla bir şeyler silinmiş olabilir. Çevirinizin yedeğini alıp orijinal dosyayı atın önce, ilk başta start ile başlayarak yavaş yavaş çevirmeye başlayın ve sürekli kontrol edin. Nerede bozuluyorsa oraya doğru yoğunlaşın.

Çözüm

Deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı