Oyun ekipmanları neden pahalı?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Bir fare 1K, bir klavye 1.5k, bir kulaklık 700TL. Daha fazlaları da var. Neden bu kadar pahalilar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela bu.
Screenshot_20211205-003812.png

100 TL'ye de kulaklık var, 1000 TL'ye de kulaklık var. Aynısı diğer ekipmanlar için de geçerli.

Ha evet, ekonomi ve dolayısıyla fiyatlar berbat. Ancak kimse 1000 TL'lik kulaklık almanız için sizi zorlamıyor. Bütçeniz dahilinde bir şeyler bakın.

Ben alacağım demedim ki neden bu kadar pahalı diye sordum.
Kimse ne sorduğumu anlamamış.

Yani ayrıcalıkları ne ki bu kadar pahalilar garip yani.

Razer özelinde konuşacaksak, yaptıkları ürünün hakkını veriyorlar. Malzeme kalitesi, tasarım ve yazılım anlamında iyiler. Örneğin 800-900 TL'nin altında olan birkaç mouse modelinde Focus+ sensör kullanmışlardı sanırım. @hadwiger daha iyi bilir.

Razer bir yana, şu an her şey pahalı. Hatta bazı fırsatçılar olması gereken fiyatın da üstünde satıyorlar.

Keşke elimizden bir şey gelse...

Razer özelinde konuşacaksak, yaptıkları ürünün hakkını veriyorlar. Malzeme kalitesi, tasarım ve yazılım anlamında iyiler. Örneğin 800-900 TL'nin altında olan birkaç mouse modelinde Focus+ sensör kullanmışlardı sanırım. @hadwiger daha iyi bilir.

Razer bir yana, şu an her şey pahalı. Hatta bazı fırsatçılar olması gereken fiyatın da üstünde satıyorlar.

Keşke elimizden bir şey gelse...
Focus+ sensör olan fareler dışında, Viper Mini gibi bir fareyi 200-300TL civarına satıyor Razer. Hatta indirimde 170TL'yi görmüştü. Başka bir marka olsa bu fareye en az 500TL fiyat biçerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı