Oyun faresi tavsiyesi

Feanaro

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Logitech G102 mouse alınır mı? Ya da kaliteli ve rahat ama 200 lirayı geçmeyecek fare tavsiyesi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 310 Tavsiye ederim, uzun süredir kullanıyorum oldukça memnunum, kampanyalı 210 veya 230TL'ye almış olmam lazımdı, şu an piyasayı bilmiyorum ama denk gelirse kaçırmayın derim.

Fiyat performans olarak Everest KM-230 Tercih edebilirsin . Avantajı el yapısına uygun olması . https://www.hepsiburada.com/everest...MI1JWy6Yml6QIVxYayCh1kHgdzEAkYDyABEgIr_vD_BwE
İki marka da çok kalitesiz malzeme kalitesi zaten ortada ayrıca tıklama ömrü rakiplerine göre çok kısa o yüzden forum olarak biz bu iki markayı bir de Gamepower markasını önermiyoruz.
Bütçenizi 10-15 TL arttırırsanız Logitech G300S tavsiye ederim atanabilir çok fazla tuşu olduğu için kolay erişime ihtiyaç olan oyunlarda tam da ihtiyacınız olan fare türü ama dikkat çekmek isterim her fare tutuş alışkanlığına uymuyor pençe tutuş tarzına sahipseniz ideal.

Rampage SMX-R111 öneririm.
İki marka da çok kalitesiz malzeme kalitesi zaten ortada ayrıca tıklama ömrü rakiplerine göre çok kısa o yüzden forum olarak biz bu iki markayı bir de Gamepower markasını önermiyoruz.
Forum olarak öyle bir tutumumuz yok hocam, kendi fikriniz şeklinde önermiyorum diyebilirsiniz ancak forum önermiyor diyerek biraz yanlış yönlendirmiş oluyorsunuz. Sonuçta 200000'den fazla üyeli bir forumuz.

Geri
Yukarı