Oyun fikirleri

299712

Decipat
Bir oyun yapacağım daha doğrusu yapacağız ben ve 5 arkadaşım birisi tasarımcı. Sizden oyun fikirleri yazmanızı istiyorum aklımızda birkaç fikir var örneğin araba alıp satma simulator falan böyle bir oyun car dealer olarak yapılmış ama çok detaylı değil. Sizden oyun fikirleri istiyoruz eğer uygulanabilir bir fikir ise yapacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir oyun yapacağım daha doğrusu yapacağız ben ve 5 arkadaşım birisi tasarımcı. Sizden oyun fikirleri yazmanızı istiyorum aklımızda birkaç fikir var örneğin araba alıp satma Simulator falan böyle bir oyun car dealer olarak yapılmış ama çok detaylı değil. Sizden oyun fikirleri istiyoruz eğer uygulanabilir bir fikir ise yapacağız.

Hikayesi çok iyi olmalı grafik orta silahlı bir oyunsa vuruş hisside güzel olmalı ve fiyatı makul olmalı 18 TL gibi.

Hayvan Simulator'ü hayatta kalma gibi.
Kedi veya köpek.
Kedi seçince mesela 3 farklı hikaye falan olsun.
Ev kedisi, vahşi doga, kedi hapishanesinden kaçış gibi...

Internet Cafe Simulator'e bir şeyler ekleyip daha iyisini yapabilirsiniz.
oyuncuları önemseyerek yapsanız tutabilirdi aslında çünkü yapan firma oyuncuları hiç önemsemiyor, oyunda çok bug var ve optimizasyonu kötü bunlar düzeltilip sunulsa ve farklı şeyler eklense belki tutardı.

Pek çok şey de sonradan eklenip yaşam simülatörü gibi bile olabilir mesela evde gitar çalma, araba sürme, bir şeyler satın alma, aktiviteler vesaire...

Yeni konular

Geri
Yukarı