Oyun fiyatları çok yüksek

Seni anlıyorum ancak durmadan bunları düşünmek senin günlük hayatındaki işlevini bozuyorsa psikiyatriste görünebilirsin. Ki bunu düşüneceğim diye zevk alamıyorum demişsin. Bana sorarsan anksiyete ancak ben bir hekim değilim. Söylediklerim de bir doktorun yerini tutmaz ancak gitmekte fayda var. Çünkü bu düşünceler otomatik aklına geliyor, seni rahatsız edip günlük hayattaki işlevini etkiliyor. Belki de ben tek açıdan bakıyorum ancak benim düşüncem bu şekilde.

Psikatristten önce psikoloğa gitmesi tavsiye edilir ayrıca deprasyon başlangıcı olma ihtimali daha yüksek kendimden biliyorum ben de oyun fiyatlarının artmasını kafama takmıştım ülke gündemi vs. derken şu an insanlara karşı duygularımı hissetmiyorum. Umarım konu açan arkadaş önceden tedbir alır.

Bilmiyorum arkadaşlar ilk bilgisayarı aldığımda olgun hissediyordum hiç böyle bir şey yoktu. Ancak sanki 9 yaşındaki adama dönmüş gibi hissediyorum bilgisayardan uzak mı durmalıyım ne yapmalıyım?

Bilmiyorum arkadaşlar ilk bilgisayarı aldığımda olgun hissediyordum hiç böyle bir şey yoktu. Ancak sanki 9 yaşındaki adama dönmüş gibi hissediyorum bilgisayardan uzak mı durmalıyım ne yapmalıyım?

Psikolağa danışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Derdini normal birisine anlatmak her zaman çare olmaz psikologlar veya psikiyatristler bu yüzden var. Durumun ciddiyetine göre konuşarak veya ilaç yardımıyla hastayı topluma geri kazandırmaya çalışırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı