Oyun & grafik & yazılım için laptop önerisi

zzzaccountaning

Hectopat
Hem oyun oynamak hem grafik tasarım yapmak hem de kod yazmak için yeterli ölçüde bir bilgisayar almak istiyorum.

Önerilen markalar arasında MSI, HP omen , ASUS ve Monster vardı. Bütçem aşağı yukarı aşağıda yazan rakamlarda olduğu için şu 2 laptop arasında kaldım eğer bana fikir vermek isteyen veyahut daha başka bir öneride bulunmak isteyenler olursa bu önerilerde bulunacak kişilerin önerilerine açığım.

ASUS ROG G731GW-EV001 - fiyat: 14.000 TL

MSI GE75 RAIDER 9SE-411TR - fiyat: 13.500 TL

Son düzenleme:
Hem oyun oynamak hem grafik tasarım yapmak hem de kod yazmak için yeterli ölçüde bir bilgisayar almak istiyorum.

Önerilen markalar arasında MSI, HP omen ve Monster vardı. Bütçem aşağı yukarı aşağıda yazan rakamlarda olduğu için şu 2 laptop arasında kaldım eğer bana fikir vermek isteyen veyahut daha başka bir öneride bulunmak isteyenler olursa bu önerilerde bulunacak kişilerin önerilerine açığım.

MSI GE75 Raider - fiyat: 13.500 TL

2060'lı MSI tavsite ederim.

ASUS ROG G731GW-EV001 2070 de dikkat çekici.

Önerilen markalar arasında MSI, HP omen ve Monster vardı. Bütçem aşağı yukarı aşağıda yazan rakamlarda olduğu için şu 2 laptop arasında kaldım eğer bana fikir vermek isteyen veyahut daha başka bir öneride bulunmak isteyenler olursa bu önerilerde bulunacak kişilerin önerilerine açığım.

MSI GE75 Raider - fiyat: 13.500 TL
Monstera hiç yönelme derim, iki laptop arasında kesinlikle 2070'li Asus'u öneririm MSI'ın tek artısı 32gb ram olması ama 2070 daha ağır basıyor kesinlikle tercihin Asustan yana olmalı.

Monstera hiç yönelme derim, iki laptop arasında kesinlikle 2070'li Asus'u öneririm MSI'ın tek artısı 32gb ram olması ama 2070 daha ağır basıyor kesinlikle tercihin Asustan yana olmalı.
İki model de aynı ekran kartını kullanıyor, Yorum yapmadan önce Kontrol edin.

Ben olsam hem tasarım hem ekran kartının daha güçlü olmasından dolayı. ASUS ROG G731GW-EV001 seçerdim.

İki model de aynı ekran kartını kullanıyor, Yorum yapmadan önce Kontrol edin.
Arkadaşın bahsettiği 13.500₺ olan msi bu herhalde çünkü bu fiyata başka msi ge75 raider bulamadım. Yani iki modeldeki gpu aynı değil.

Ben olsam hem tasarım hem ekran kartının daha güçlü olmasından dolayı. ASUS ROG G731GW-EV001 seçerdim.

Arkadaşın bahsettiği 13.500₺ olan msi bu herhalde çünkü bu fiyata başka msi ge75 raider bulamadım. Yani iki modeldeki gpu aynı değil.

Arkadaş bana yorum yapmadan kontrol et demiş lakin kendisi kontrol etmemiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı