Oyun grafikleri gelecekte nasıl olur?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
2050'ler de 2060'lar da oyun grafikleri nasıl olacak sizce benim aklım almıyor daha iyi grafik nasıl olabilir zaten yeterince gerçekçi nasıl daha ötesine geçilebilir olamaz yani şuraya bakar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu grafiğin ötesine geçilebilir mi aklım almıyor benim daha ne olabilir yani anca iyileştirmeler yapılır.

2050'ler de 2060'lar da oyun grafikleri nasıl olacak sizce benim aklım almıyor daha iyi grafik nasıl olabilir zaten yeterince gerçekçi nasıl daha ötesine geçilebilir olamaz yani şuraya bakar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu grafiğin ötesine geçilebilir mi aklım almıyor benim daha ne olabilir yani anca iyileştirmeler yapılır.
Bence çok düşünme. Kaç yıl yaşayacaksın onu düşün :(

Film gibi olabilir ama o zaman oyun olmaktan çıkar kötü olur.
Şu an olduğunun üstüne yansımalar ve çok detaylı her yerde güzel olan kaplamalar gelir.
Film gibi derken gerçek hayat.

Şuan bile gerçek gibi ilerki zamanı düşünemiyorum.

Bir yazılımcı olarak, ulaşamayacağım bir ilimde olacaklar :(.
O yüzden bir fabrikaya gireceğim. Kazandığım paralarla bu oyunları oynayacağım artık.

Geri
Yukarı