Oyun hesabının e-postasını değiştirmek

TheRedRavix

Centipat
Merhabalar!
Ben bunda birkaç önce kardeşimden oyun hesabımın mail adresini değiştirmesini istedim. Kardeşimin okuma ve anlama yetersizliğini o an fark ettim. Kardeşime mail adresimi mesaj üzerinden garanti olması amacıyla göndermeme rağmen yanlış e posta yazmış ve yazdığı için hesap benden onay bekliyor onayı da yanlış yazdığı maile gidiyor. Yanlış yazdığı maili ilk önce tekrar o isimle mail adresi oluşturmayı denedim fakat öyle bir mail hesabı varmış sonra o kişiye mailler attım aylardır haber yok kafayı yiyeceğim artık senelerimi o hesapta duruyor 8 senelik bir hesaptan bahsediyorum. İnternete mail adresinden o kişinin ismini ya da numarasını bulma gibi araştırmalar yaptım fakat hiçbir şey bulamadım. Tek derdim mail adresini onaylaması. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar bana bir yardımcı olun.
Not: Size bir tavsiyem kardeşiniz de olsa işinizi kimseye yaptırtmayın.

ProtonV

Centipat
Yer
Mars'da Roket Tamir Ediyor
Hesaba giriş yapabiliyor musunuz? Ve hangi oyun hesabı?

ProtonV

Centipat
Yer
Hesaba giriş yapabiliyorum evet. Mail adresi değiştir diyorum fakat yanlış girilen e-posta adresini onaylamadan değiştiremiyorum.
Oyun hesabı ise Ubisoft Connect.

O zaman Ubisoft Destek'ten başka kişi bu sorunu çözemez. Durumunuzu açıklayın.

KS
TheRedRavix

TheRedRavix

Centipat
O zaman Ubisoft Destek'ten başka kişi bu sorunu çözemez. Durumunuzu açıklayın.
Açıkladım fakat haftalardır cevap vermiyorlar. Ubisoft TR zaten yardımcı olmuyor bende ingilizce olarak derdimi anlattım. Yanlış girelen mailin sahibine ulaşabilsem sorunu çözücez.

ProtonV

Centipat
Yer
Yukarı