Oyun hesapları ile GeForce NOW kullanımı nasıl oluyor?

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar GeForce NOW almayı düşünüyorum. Ancak oyunları alabilecek bütçem de yok. Bu hesap satan sitelerden oyun almak istiyorum (10TL 15TL oluyor). Ancak offline ve aynı hesabı birden fazla kişinin kullandığını biliyorum.

Daha önce kullanan varsa Save kayıtlarının nasıl olduğunu ve GeForce NOW da sorun olup olmadığını belirtir misiniz?
RDR2 ve Dying Light 2 için düşünüyorum.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Arkadaşlar GeForce NOW almayı düşünüyorum. Ancak oyunları alabilecek bütçem de yok. Bu hesap satan sitelerden oyun almak istiyorum (10TL 15TL oluyor). Ancak offline ve aynı hesabı birden fazla kişinin kullandığını biliyorum.

Daha önce kullanan varsa Save kayıtlarının nasıl olduğunu ve GeForce NOW da sorun olup olmadığını belirtir misiniz?
RDR2 ve Dying Light 2 için düşünüyorum.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

GeForce NOW ile oyunu aldığınız hesabı eşleştiriyorsunuz fakat Online kapalı olacağı için çalışacağını pek düşünmüyorum. Denenebilir yöntem.

GeForce Now üzerinden oyuna giriş yapıyorsunuz, kendi hesabınızdan çıkış yapıp verilen hesaba giriyorsunuz. Yalnız Ubisoft oyunlarında save sorunu oluyor bilginiz olsun.

GeForce NOW üzerinden oyuna giriş yapıyorsunuz, kendi hesabınızdan çıkış yapıp verilen hesaba giriyorsunuz. Yalnız Ubisoft oyunlarında Save sorunu oluyor bilginiz olsun.

Hocam girildiğini bende duymuştum ancak birden fazla kişi girdiği için ve offline olduğu için Save kayıtları GeForce NOW da nasıl tutulacak? Sorun olmaz mı?

GeForce Now'da RDR 2 bulunmuyor. O tarz hesaplara birden fazla kişi girdiği için sorun yaşayabilirsin ama denemediğim için kesin bir şey diyemiyorum. Zaten GeForce Now sistemini olaya katmasan bile o hesapların çalışacağının kesinliği yok. Geneli çalıntı hesaplar oluyor. Ben bulaşmayın derim.
Yalnız Ubisoft oyunlarında save sorunu oluyor bilginiz olsun.
Ben Ubisoft oyunlarında öyle bir şey yaşamadım. Bu tarz hesaplar için konuşuyorsanız bilemeyeceğim. Zaten Steam Cloud yüzünden Steam'de sorun olma olasılığı da yüksek bu tarz hesaplar için konuşursak.
Hocam girildiğini bende duymuştum ancak birden fazla kişi girdiği için ve offline olduğu için Save kayıtları GeForce NOW da nasıl tutulacak? Sorun olmaz mı?
Kayıtlar GeForce Now'da tutulmuyor. Platformun bulut sisteminde tutuluyor.

Son düzenleme:
GeForce Now'da tutuluyor sorun olmaz. Yalnız hesap alırken GeForce Now uyumlu hesap alın. Bazıları çalışmıyor.

GeForce NOW'da RDR 2 bulunmuyor. O tarz hesaplara birden fazla kişi girdiği için sorun yaşayabilirsin ama denemediğim için kesin bir şey diyemiyorum. Zaten GeForce NOW sistemini olaya katmasan bile o hesapların çalışacağının kesinliği yok. Geneli çalıntı hesaplar oluyor. Ben bulaşmayın derim.

Ben Ubisoft oyunlarında öyle bir şey yaşamadım. Bu tarz hesaplar için konuşuyorsanız bilemeyeceğim. Zaten Steam Cloud yüzünden Steam'de sorun olma olasılığı da yüksek bu tarz hesaplar için konuşursak.

Kayıtlar GeForce NOW'da tutulmuyor. Platformun bulut sisteminde tutuluyor.

RDR2 olmaması üzdü.

Hocam oyun fiyatlarını karşılayamıyorum karşılasam bile rahat oynatacak bilgisayarım yok.

Steam'in bulutunda tuttuğunu biliyorum ancak birden fazla kişi hesapları kullandığı için bulutları birbirine girmeyecek mi?

Steam'in bulutunda tuttuğunu biliyorum ancak birden fazla kişi hesapları kullandığı için bulutları birbirine girmeyecek mi?
Kendi kaydınızı alırsınız da, hesaptaki diğer arkadaşlar kafasına göre silebilir.

RDR2 olmaması üzdü.

Hocam oyun fiyatlarını karşılayamıyorum karşılasam bile rahat oynatacak bilgisayarım yok.

Dostum dediğim gibi kayıtlar Geforce Now'da değil hangi platformdan oynuyorsan oranın bulut sisteminde tutuluyor. Hesaplara birden fazla kişi girdiği için kayıtlar birbirine girecek. Bu hesaplar sadece kendi bilgisayarında çevrimdışı oynamak için mantıklı olabilir. Oyun fiyatları için indirim kovalamanı önermek dışında yardımcı olamıyorum maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı