Oyun içi video çekme program önerisi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Günaydınlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi kaliteli bir program önerebilir misiniz? Mümkünse "Bandicam" tarzı video boyutunu ayarlayabildiğimiz gibii. Nedendir bilemiyorum ama bazı oyunlarda ki özellikle Call of Duty Warzone'da NVIDIA Shadow Play işe yaramıyor. Kısayol tuşunu kullandıgım halde ekran görüntüsünü kaydetmiyor. Halbuki özellikle o oyunda çok işime yarayabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydınlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi kaliteli bir program önerebilir misiniz? Mümkünse "Bandicam" tarzı video boyutunu ayarlayabildiğimiz gibii. Nedendir bilemiyorum ama bazı oyunlarda ki özellikle Call of Duty Warzone'da NVIDIA Shadow Play işe yaramıyor. Kısayol tuşunu kullandıgım halde ekran görüntüsünü kaydetmiyor. Halbuki özellikle o oyunda çok işime yarayabilirdi.
Obs Kullanabilirsin Eğer Obs İstemezsen Camtasia Programınıda Kullanabilirsin

"Windows + G" ile Windows Game Bar'ı kullanabilirsin. Ayrıca bende Call of Duty: Warzone'da NVIDIA ShadowPlay çalışıyor. Sendeki sorunu çözmeye çalışabiliriz.

OBS kullan.

Geri
Yukarı