Oyun için 1000 TL'yi aşmayacak şekilde kulaklık önerisi

HyperX Cloud 2, HyperX Cloud Alpha veya HyperX Cloud Alpha S bakabilirsiniz.
Şahsen bende Cloud Alpha S var, 2 gün önce satın aldım. 7.1'inin cızırtılı olması haricinde gayet güzel bir kulaklık. Sanırım benim cihazımda problem var. Eğer 7.1'i kullanmam, ses kartına ihtiyacım yok ve kulak padlari çok önemli değil diyorsan Cloud Alpha modeline bakabilirsin, eğer 7.1'i kullanacaksanız, ses kartına ihtiyacınız varsa ve yedek kulak padleri istiyorsanız Alpha S modeline bakabilirsiniz. Cloud 2'yi de çok öneriyorlar fakat sanırım Cloud 2'nin kablosu çıkmıyor, bildiğim kadarıyla saydığım modellerden sadece Alpha ve Alpha S modellerinde kablosu çıkabiliyor. İleriye dönük olması için kablosu bozulduğunda kulaklığı çöpe atmak yerine yeni bir kablo satın alabilmek için, ben kablosu çıkabilen bir model tercih ettim.

Cloud Alpha ile Cloud Alpha S arasındaki farklar; (Bildiğim kadarıyla)
Cloud Alpha S'de ses kartı geliyor, Alpha'da gelmiyor.
Cloud Alpha S'de 7.1 var, Alpha'da yok.
Cloud Alpha S'de deri ve kumaş olmak üzere 2 pad var, Alpha'da sadece deri var. (Kumaş olanını denedim fakat ses kalitesinde bir düşüklük hissettim. Eğer alırsanız deri olanı kullanmanızı tavsiye ederim.)
Cloud Alpha S'de ses kartının üzerinde oyun ve chat modu var fakat Alpha'da yok.
Cloud Alpha S'in arkasında 3 kademeli bass ayarlama anahtarı var fakat Alpha'da yok.

Bildiğim kadarıyla farklar bunlar. Onun dışında Steelseries Arctis 7 öneriyorlar, daha önce kullanmadığım için bir şey söyleyemeyeceğim, fakat Arctis 3 kullanmıştım tamamen vasat bir kulaklıktı, ses kalitesi inanılmaz düşüktü. Arctis 3'e Gamepower Medusa gibi dandik bir kulaklıktan geçmiştim, Gamepower'ın sesi bile daha iyi geliyordu Arctis 3'ten.

Rampage sn - RU2.
Pek fiyat performans bir kulaklığa benzemiyor ama yine de siz bilirsiniz. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı