Oyun için 32" Full HD TV Modelleri

Carmelo23

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar;

Oyun ve HD film için 32 inç 81 cm tv önerisine ihtiyacım var. PC monitörlerinin 60 hz olması bu kararımda etkili oldu.

Üründe Aradığım Özellikler

• 1080 x 1920 FULL HD olmalı (Oyun oynarken de kaliteli görüntü verebilmeli )
  • HDMI Kablo ile pc ye bağlanabilmeli
  • Duvara monte edebilmek için uygun olmalı

Ben birkaç model buldum

• Axen 32" UsbMovie FULL HD LED TV (SUNNY ÜRETİMİDİR.)
  • Samsung 32ES5500 32" 100HZ DLNA UsbMovie SMART FULL HD LED TV
  • Philips 32PFL4007H 32'' 200HZ UsbMovie SMART FULL HD LED TV gibi

Ekran Kartım en az 1000 küsür tl lik bir kart olacak. Yeni GTX 7XX seriyi bekliyorum fakat en az GTX 670 - 680 veya HD 7950 - HD 7970 Özel soğutmalı modellerden olabilir.

Fakat hiç deneyimim yok. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar veya bir model kullanıp memnun olanlar tavsiye verirse sevinirim. Marka ön yargım yok. F/P önemli. 900 TL üstüne çıkmayı düşünmüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Çerçevesi ince olan monitörlerden almanızı tavsiye ederim. Daha iyi bir oyun deneyimi yaşatıyor.
Yanılıyorsun örneğin slim kasaların ömrü 6 yıl iken diğerleri 8 yıl oluyor çünkü genelde hava soğutma mevcut oluyor. Slim kasalar 70 saat açık kalırken diğerleri ortalama 3katı kadar açık kalabiliyor. Gel gelelim senin konuya öncelikle oyun için istiyorsan TV iyi bir seçim değil. Monitör tavsiye ederim. Şuan http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/led-tv/UE32EH6030KXXU ürünü kullanmaktayım 200hz filmlerde gerçekten çok güzel bir deneyim yaşatıyor ama HDMI'ın vereceğim maksimum yenileme hızı 75 hertz ve 32'' TV'de oyunda atlamalar bozulmalar genelde arkaplan önündeki objelerde köşe filitremelerinde pixelleme yaşayacaksın. Bunları göz önünde bulundur ben gittim 32'' TV aldım fakat keşke 27'' Monitör alsaydım diyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı