Oyun için 3500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
3500 TL ve altı
Internetten alırken taksit yok. İnternete pesin çektirirsin. Hangi kredi karti mevcut?

Internet üzerinden aldığınız alışverişlere mobil uygulama üzerinden taksitlendirme yaptınız mı hiç?

Hayır hocam mobil uygulamayı hiç kullanmadım.

Hocam çok ağır ve kalın olması (cebinizde taşırken çok sıkıntı olabilir) ve kamerası sorun değilse (oyunun yanında sürekli film izlersenizde önermem) alabilirsiniz.
Çok fazla oyun oynamazsanız bende Realme 7 Pro öneririm bu arada.

Oyun odaklı bir cihaz için en iyi seçenek X3 Pro.

Eksilerini belirtmezsem olmaz ancak :)
1-ekran (aynı fiyat bandındaki cihazlara bakacak olursak çok kötü)
2-yazılım (çoğu kullanıcıda sorun çıkarmasada sonuç olarak MIUI yani :( )
3-kamera (kötü, çok)
4-ağırlık ve kalınlık (çok ağır ve kalın)

Bunları dert etmezseniz alabilirsiniz.

Aslında ben çok oyun oynayan biri değilim. Günde belki birkaç el. Aslında Realme benim için daha iyi olabilir. Poco‘nun kalın ve ağır olması sorun yaratabilir.

Hayır hocam mobil uygulamayı hiç kullanmadım.

Aslında ben çok oyun oynayan biri değilim. Günde belki birkaç el. Aslında Realme benim için daha iyi olabilir. Poco‘nun kalın ve ağır olması sorun yaratabilir.
Hocam mobil uygulamaya giriş yapın peşin çektirin. 1-2 gün sonra onaylandıktan sonra uygulamada taksitlendirme var mı bilemiyorum. Ben de QNB var. Peşin Hepsiburada üzerinden çektirdim. 1-2 gün sonra provizyondan çıkınca taksitlendirdim.

Hocam mobil uygulamaya giriş yapın peşin çektirin. 1-2 gün sonra onaylandıktan sonra uygulamada taksitlendirme var mı bilemiyorum. Ben de QNB var. Peşin Hepsiburada üzerinden çektirdim. 1-2 gün sonra provizyondan çıkınca taksitlendirdim.

Hocam son bir sorum olacak kaç ay taksitlendirdiniz? 3500 TL'nin üstündeki cihazları da taksitlendirebiliyor muyuz?

Hocam son bir sorum olacak kaç ay taksitlendirdiniz? 3500 TL'nin üstündeki cihazları da taksitlendirebiliyor muyuz?
3 ay taksit. 3200 TL telefon. Taksit her türlü olur. Bankaların işine gelir sizden faiz alicaklar. Onlara ödeme yapacaksanız. Alacağınız site peşin aliyor.
Bankanizi arayıp detayli bilgi alabilirsiniz. QNB olsa yardımcı olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı