Oyun için 480GB SSD vs 1TB HDD

Bütçe
hdd

cosama

Hectopat
Arkadaşlar 310 TL gibi bir bütçem var ve sizce hangisini almalıyım? Alana ihtiyacım var. NVMe M.2 250 GB SSD var, Windows kurulu 5 6 oyun sığdırabiliyorum sizce hangisini almalıyım? Öyle çok bir hız istemiyorum kısaca HDD mi SSD mi almalıyım?

Arkadaşlar 310 TL gibi bir bütçem var ve sizce hangisini almalıyım? Alana ihtiyacım var. NVMe M.2 250 GB SSD var, Windows kurulu 5 6 oyun sığdırabiliyorum sizce hangisini almalıyım? Öyle çok bir hız istemiyorum kısaca HDD mi SSD mi almalıyım?

Çok fazla oyun yükliceksen HDD al

Oyunların geç açılması konusunda derdiniz yoksa HDD boyut açısından daha verimli olacaktır ama SSD almanız durumunda oyunlarınız daha hızlı açılacağı için SSD daha mantıklı.

480GB SSD yeter bana diyorsan SSD al. Ama yetmez diyorsan HDD almak daha mantıklı.

Eğer yeni çıkan oyunları oynuyorsan çok yer gerektiren, Harddisk al ama dersenki benim için hız önemli, o zaman SSD al. Mesela RDR2 ve GTA 5 var. Sadece iki oyun olmasına rağmen ikisi 200 gb yer kaplıyor.

Eğer yeni çıkan oyunları oynuyorsan çok yer gerektiren, Harddisk al ama dersenki benim için hız önemli, o zaman SSD al. Mesela RDR2 ve GTA 5 var. Sadece iki oyun olmasına rağmen ikisi 200 gb yer kaplıyor.
evet yeni çıkan oyunları oynnuyorum geçen rdr2 indirdim 3 oyun silmek zorunda kalmıştım oynamak için
Anladım arkadaşlar teşekkür ediyorum tavsiyeler için.

Geri
Yukarı