Oyun İçin En İyi SSD Modelleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
wd-black-sn-850-black-SSD.jpg

Bu yazımızda oyunlar için en iyi SSD modellerine yakından bakıyoruz. Doğru model seçimiyle performansı artırabilirsiniz! Seçeceğiniz doğru bir SSD ile oyunlarda, programlarda ve sistem açılışında hız artışı sağlayabilirsiniz. Mekanik disklere göre ciddi anlamda hız farkı sunan SSD’ler (Soild State Drive), her zaman sistemlerimizin vazgeçilmezi konumundalar. Hızları nedeniyle pahalı olsalar da genel itibariyle bütçe dostu modeller […]

Devamı: Oyun İçin En İyi SSD Modelleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Oyun için değil rahatı görmek istiyenlere hitap edilebilir. Bir SSD oyunda ne derece de bir performans verebilirki. Tamam SSD'ler HDD'lere göre daha sonra çıkmış ve performans olarak daha iyi ancak bu konu bütçeden daha çok markaları sevindirmiş gibi.

Oyun için değil rahatı görmek istiyenlere hitap edilebilir. Bir SSD oyunda ne derece de bir performans verebilirki.

SSD performansı etkilemez, hızı etkiler. Amaçları marka reklamı yapmak her zamanki gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru model seçimiyle performansı arttırabilirsiniz konusuna takılmış arkadaşlar ama ben yanlış bir şey göremedim ortada. Performanstan kasıt hız zaten. PC'nin açılış hızı, dosya transfer hızı, rastgele bir dosyaya erişme hızı... Hız, bu hızı sürekli bir şekilde düşüş olmadan verebilmek, ısınmamak, hatta uzun ömürlülük bunların hepsi bir performans kriteridir.

Devamlı performans = FPS konusuna kilitlenmekten mi oluyor bu bilmiyorum ama bazı arkadaşlar performans kavramına çok dar bir pencereden bakıyor, halbuki performans konusunun kapsamı çok geniştir. Sessizlik bile bir performans ölçütüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı