Oyun için fare önerisi

Bütçe
1-500
Ben senin önerine laf mı yaptım? Adama niye sırf alışkanlığından ötürü kötü fiyattan kötü ürün olan G203 aldın diyorum, geldin durduk yere adam alışmış sana ne tarzından yorumda bulundun. Kaldı ki adam 5 yıl kullandı diye bu o ürünü iyi yapmaz. G203, fiyatına göre gayet kötü bir faredir.

1. Sana ne tarzında yorumda bulunmadım.
2. Bende seninle aynı fikirdeyim G203 almak bana da mantıksız geliyor.
3. Adamı biz sürüklemedik G203'e biz adama güzel ürünler sunduk adamda içi ısınmadığı için 5 sene tercih ettiği üründen devam etmek istedi.
4. Adamı yanlış yönlendirmedik. Senin önerdiğinden daha iyi mousler önerdik ama adamın kendi tercihi G203 yapabileceğimiz bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gereksiz saçma sohbet dönmüş burda. Zamanında Rampage pulsar'dan vazgeçip (3 sene kullandım) Hyper X Cloud 2 aldım ve ses kasamıyorum kulaklıkla çok zor oluyor. O kadar takla attılar ki Hyper X al diye verdik 800tl ama balon keşke rampage alsaydım diyorum bazen. Aynı şeyi de yine yaşacağımı düşündüğümden aynı mouse aldım. Gerek yoktu atraksiyona.

Hocam gereksiz saçma sohbet dönmüş burda. Zamanında Rampage pulsar'dan vazgeçip (3 sene kullandım) Hyper X Cloud 2 aldım ve ses kasamıyorum kulaklıkla çok zor oluyor. O kadar takla attılar ki Hyper X al diye verdik 800tl ama balon keşke rampage alsaydım diyorum bazen. Aynı şeyi de yine yaşacağımı düşündüğümden aynı mouse aldım. Gerek yoktu atraksiyona.
Aldığımız şeyleri önerdik balon öneri yapmadık Viper mini taş gibi mouse hem g203'e göre ucuz hem daha güçlü bir mouse ama karar sizin neticede hayırlı olsun.

Tamam da madem bildiğinizi tekrardan satın alacaktınız neden konu açtınız? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı