Oyun İçin Fx8320 Mi ? Fx6300 Mı ?

OutLast

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet beyler kullanılacak ekran kartı r9 280.
Kararsız kaldım.
Öncelikle oyun için olan pc lerde ekran kartının önemli olduğunu biliyoruz fakat içimde bir şüphe kaldı aydınlatın beni.
Oyun için aradaki farka değmez diye düşünüyorum.
Ama benim için önemli olan tecrübe.
Şimdiden teşekkürler.

Bütçe varsa tabiki 8320 ama bütçe yoksa 6300 kullanabilirsin. Biraz overclock ile işini görecektir diye tahmin ediyorum.

Amd 8320 alacağına intel 4460 alman daha mantıklı olacak oyunlarda daha iyi fps almanı sağlayacak verdiğim linke bakarak buna sende karar verebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe varsa tabiki 8320 ama bütçe yoksa 6300 kullanabilirsin. Biraz overclock ile işini görecektir diye tahmin ediyorum.
100 TL'ye değer mi sizce?
8320, 6300'ın 8 çekirdekli versiyonu.
8 çekirdek kullanan sayılı uygulama var sizce değer mi fiyat farkına?

Son düzenleyen: Moderatör:
100 TL'ye değer mi sizce?
8320, 6300'ın 8 çekirdekli versiyonu.
8 çekirdek kullanan sayılı uygulama var sizce değer mi fiyat farkına?
@FurkanÇ ın dediği gibi 4460 da alabilirsin AMD'den kat kat iyidir.

Arkadaşım istersen ne fx 6300 al nede fx 8320 al tam ortalarında olan fx6350 al. Hem paranı iyi kullanmış olursun hem de istediğin oyunu zorlanmadan oynarsın.

@FurkanÇ ın dediği gibi 4460 da alabilirsin AMD den kat kat iyidir.
Bütçemi aşıyor.
Arkadaşım istersen ne fx 6300 al nede fx 8320 al tam ortalarında olan fx6350 al . Hem paranı iyi kullanmış olursun hemde istediğin oyunu zorlanmadan oynarsın .
6350, 6300'ın oc li halidir. Hem Oc kapasitesi yok denecek kadar az, hem de enerji verimliliğinde sınıfta kalmış bir CPU'dur.
Aynı performansı 6300'a ufak bir Oc çekerek halledebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı