Oyun için HDD önerisi

Bütçe
maksimum 850
Evet arkadaşlar sonuç olarak 1 tb 7200 rpm 2.5 '' önerebileceğiniz bi hdd var mı ? arkadaşın attığı 500 gb gaming wd hdd 32 mb cache gözüküyor.Bu düşük bi değer değil mi mesela ?

Arkadaşlar merhaba. Oyun için HDD önerisi istiyorum ve acilen istiyorum. Çünkü bilgisayarımdaki HDD gerçekten çıldırttı beni artık. Bannerlord gibi üst düzey bir oyundan tutun Zula gibi basit bir oyuna kadar bütün oyunlarda FPS düşmesi yiyorum HDD yüzünden. SSD'ye attığım oyun düzeliyor ama HDD de FPS düşmesi yiyorum.
Kullandığım HDD modeli: Wdc WD10SPZX-24Z10t0
Not: Bilgisayarım laptop.
7200 RPM "hiçbir" oyunda bana sıkıntı çıkarmayacak güzel bir HDD önerir misiniz? Artık oyunlara girdiğimde bilgisayarımın kaldırdığı oyunlarda HDD yüzünden sıkıntı çekmekten bıktım. Benim kullandığım HDD'den düşük özelliği olmasın rica ediyorum.
Ben oyun için Samsung bir hdd kullanıyorum mennunum fakat sistemimde SSD 240gb oldugu için hdd kullanıyorum tavsiyem hdd degildir

1 tb ssd ye bütçem yetmediği için mecburen hdd istiyorum zaten ben de.Bende 128 gb m2 ssd var.
Lakin hala kimse 1 tb 2.5 inch 7200 rpm oyun için bir hdd önermedi.
Eger Öyle bir Hdd alacaksan eger 0 ını bulman lazım 2. el %100 sağlıklı bulman zor o hdd fiyatı 400-500 eder 240gb ssd al işini görür

Geri
Yukarı