Oyun için ideal işlemciler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ayberk Ercan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, AMD FX8350 kullanıcısıyım, İntel marka işlemcilerden (i3,i5,i7) serisinden anlamam bu forumda ki bir arkadaş ;oyun için en ideal işlemciler intel core i5 serisidir yazmış. Anlamış değilim bu doğru mudur. İyi forumlar.

4000 TL Gamer PC Toplama

Evet İntel işlemciler daha iyidir ama neye göre?? Yani amaç sadece oyunsa ve bütçe kısıtlı ise AMD işlemci alıp, ekran kartına yüklenir isen oyunlarda pek fark yaşamazsın. Tabi bütçe yüksek ise neden İntel varken AMD alasın, konu bundan ibaret.

Herkes kafasına göre birşey söylüyor. Ama ben bir AMD'ci olarak tabikide AMD derim. AMD bence oyunda daha performanslı ve leptopa AMD A10 işlemci takarsan tadından yenmez :D.

Benim demek istediğim benim işlemcim ile intel arasında ki fark değil arkadaşlar :) Burada,verdiğim linkteki arkadaş, (İ3,İ5,İ7) işlemciler arasında en iyisi İ5 demiş ben buna anlam veremedim :)

Benim demek istediğim benim işlemcim ile intel arasında ki fark değil arkadaşlar :) Burada,verdiğim linkteki arkadaş, (İ3,İ5,İ7) işlemciler arasında en iyisi İ5 demiş ben buna anlam veremedim :)
Orasını iyi oku OYUN için en iyi 4670K demiş.

Yeterli paran varsa ya da doğaya ve elektrik faturasına iyilik yapmak istiyorsan tabikide Intel alacaksın. Aradaki performans farkından bahsetmiyorum bile !

Merhabalar,AMD FX8350 kullanıcısıyım,İntel marka işlemcilerden (i3,i5,i7) serisinden anlamam bu forumda ki bir arkadaş ;oyun için en ideal işlemciler intel core i5 serisidir. yazmış anlamış değilim bu doğru mudur.İyi forumlar.

4000 TL Gamer PC Toplama

Bunun için; aynı ekran kartı, bellek, sabit sürücü ile Intel ve AMD anakartlarda, i3, i5, i7, FX ve AM3 serisini test ederek sonuca varmak gerekir. Şehir efsaneleri çok fazla :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı