Oyun için işletim sistemi önerisi

UK4181

Femtopat
Daha fazla  
Oyunlarda daha akıcılık sağlayacak işletim sistemi arıyorum. Bu arada ben her türlü sıkıntıya kafamı taktığımdan sizlerden yardım istiyorum. Bu arada Windows dışındaki sistemler de olur, yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Oyunlarda daha akıcılık sağlayacak işletim sistemi arıyorum. Bu arada ben her türlü sıkıntıya kafamı taktığımdan sizlerden yardım istiyorum. Bu arada Windows dışındaki sistemler de olur, yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Windows tavsiye ederim bazı oyunlar Linux ve MacOS'u desteklemiyor.

Windows 10 kurup birkaç adımda boştayken kullanımı %10 altına indirebilirsin. Arka plan uygulamalarını kapa tanılama ayarlarını en aza indir vs.
Ayrıca gerçekten Linux üzerinde Windows emulatörü ile oyun oynamak aşırı mantıksız olurdu. Ya da macOS. İkisinde de bilgisayarın tam gücünü kullanamazsın emulatör kullanırsan.

Windows istiyorsanız Windows 10 Pro kurun hem oyun modu özelliği de var bazen 10 FPS fark ettirebiliyor.

Geçerseniz Xbox Game Bar'ı devre dışı bırakmayı ve GameDVR'ı kapatmanızı şiddetle tavsiye ediyorum bunları nasıl kapatabilirsiniz hakkında bilgiyi sosyalden bulabilirsiniz. İyi günler 😃

Windows istiyorsanız Windows 10 Pro kurun hem oyun modu özelliği de var bazen 10 FPS fark ettirebiliyor.

Geçerseniz Xbox Game Bar'ı devre dışı bırakmayı ve Gamedvr'ı kapatmanızı şiddetle tavsiye ediyorum bunlar nasıl kapatabilirsiniz hakkında bilgiyi sosyalden bulabilirsiniz. İyi günler 😃

Aynen. Arkaplanda çalışarak Windows Defender'dan bile daha fazla kullanım alıyorlar.
OBS belirli ayarlarda %5 işlemci kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı