Oyun için kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
maks 1000

ELDERuzii

Hectopat
Oyun oynarken kullanmak için kablosuz kulaklık önerisine ihtiyacım var, fiyatı maks 1000TL olabilir ama daha kaliteli ve daha ucuz bir miktara olursa daha hoş olur.

Oyunlarda ve bataryada bir flight olmasa da müzikte onu sollayıp geçer. G533den çok daha iyidir. MH670 hakkında pek bir bilgim yok. Ucuz ama çok kaliteli bir alternatif. İncelememde diğer 800 TL kulaklıklarla karşılaştırdım kendisini.

Corsair Void, SteelSeries artics 1 ve logitech g533 arasında kaldım sizce hangisi
Aliexpressten almak istemiyorum yurt içi bir marka olursa daha iyi olur

Corsair Void, SteelSeries artics 1 ve logitech g533 arasında kaldım sizce hangisi
Aliexpressten almak istemiyorum yurt içi bir marka olursa daha iyi olur
Hocam bunların arasından kesinlikle void G533 ve arctis 1 cidden kötü kulaklıklar. Kendim eski bir void kullanıcısı olarak önerebilirim. Ancak attığım kulaklık beni voidden bile daha çok memnun etti.

Ürün sanırsam stoklarda yok link atabilir misiniz? ve ayrıca bazı yerlerde 800 bazı yerlerde 1400
ve kesin olarak Fury X mi öneriyorsunuz?

Ürün sanırsam stoklarda yok link atabilir misiniz? ve ayrıca bazı yerlerde 800 bazı yerlerde 1400
ve kesin olarak Fury X mi öneriyorsunuz?
Hocam bu kulaklık zaten fury X ancak tüm sorunlarının giderilmiş ve sürücüleri geliştirilmiş hali. Onun daha iyisi diyebilirim. Zaten rampage bunun eski sürümü pro olmayan haline marka basıp bize sattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı