Oyun için kaliteli ses veren kulaklık önerisi

Dostlarım önerdiğim kulaklıkta beklemediğim tepkiler aldım, modelde herhangi bir problem mi var? Ben hiç sıkıntı yaşamadığım için önermek istedim. Kötü bir yanı varsa ben de bilgilenmek isterim.
Hocam maalesef bayağı alt sınıf bir ürün. Rampage, JD ve Gamepower gibi markalardan zorunda kalmadıkça ürün almanızı önermeyiz.

V2 x daha iyi diye biliyorum, karar senin.

Bilgilendirmeniz için gerçekten teşekkür ederim. O dönem biraz acele ihtiyacım olduğu için bütçeme uygun olarak bunu aldım. Mediamarkt'tan aldığım için de oranın sayfasını attım ve aldığımdan bu yana 20 TL civarı bir zam gelmiş.

1 2 sene önce 200 300 civarına aldım gayet güzel sesleri oldukça net veriyor. Her türlü oyun oynarım ve beni hiç yarı yolda bırakmadı bu kulaklık. Senin bi kulaklıktan beklentin nedir bilmiyorum tabii ki.
Ben kendi kullandığım CH321'i de önermiyorum. SteelSeries Arctis 1 ürününü önermeyen bir sürü kişi var. Ben şahsen kullanmadım ancak yapılan yorumlara istinaden böyle bir çıkarım yaptım.

Kaliteli kulaklık almalısın ben ASUS ROG Delta'yı 1.5 sene önceye yakın 2000 TL'ye aldım bir gün bile pişman olmadım. Şu an fiyatı 1300-1500 TL arası değişiyor. Apex PUBG Warzone gibi oyunlarda arkadaşlar 300-400 TL'lik kulaklıklarla zar zor ses kasarken benim kulaklık fark yaratıyordu. Ve üstüne yazları çektikleri terleme şikayetleri ve her zaman olan konforsuzluk kesinlikle yok.

Kaliteli kulaklık almalısın ben ASUS ROG Delta'yı 1.5 sene önceye yakın 2000 TL'ye aldım bir gün bile pişman olmadım. Şu an fiyatı 1300-1500 TL arası değişiyor. Apex PUBG Warzone gibi oyunlarda arkadaşlar 300-400 TL'lik kulaklıklarla zar zor ses kasarken benim kulaklık fark yaratıyordu. Ve üstüne yazları çektikleri terleme şikayetleri ve her zaman olan konforsuzluk kesinlikle yok.

Hocam arkadaşın bütçesi 600 TL.

Geri
Yukarı