Oyun için laptop mu masaüstü mü?

Bütün bir senenin yakalanan her anını zaten PC başında geçirip hayatı ıskalıyoruz. Yazları 1 ay başka heyecanların başka keyiflerin peşinde koşmaktan zarar gelmez. Belli bir bütçe ile alınacak olan masaüstünün aynı bütçe ile alınacak laptoptan çok daha iyi bir sistem olacağı gerçeği zaten uzun yılar daha değişmeyecek.
öyle dediniz ama okul zamanı malesef oynayamıyorum yazı en iyi şekilde geçirmek istiyorum :)
Oynatması normal zaten oynatır ama ultra ile low grafik ayarları var ve şimdiki oyunları kaldırıyor diye ileridikei oyunları kaldırıcak diye bi kuralda yok.
ilerideki oyunları oynamak gibi bir durum hiç düşünmedim. CS:GO LOL BF1 PUBG R6S Kaldırsa yeter

öyle dediniz ama okul zamanı malesef oynayamıyorum yazı en iyi şekilde geçirmek istiyorum :)

ilerideki oyunları oynamak gibi bir durum hiç düşünmedim. CS:GO LOL BF1 PUBG R6S Kaldırsa yeter
Kendimde uygulayamıyor olsam da yazı en iyi şekilde geçirmenin yolu aslında PC başında oturmaktan geçmiyor biz burada hata ediyoruz.
Kıssadan hisse, yukarıda da belirttim aynı bütçe ile alınacak olan laptop ve masaustu arasında en iyi performansı masaüstünden alırsınız. Günümüz itibari ile istisnasız şekilde sorduğunuz sorunun cevabı bu. Fakat performansı mı tercih edersiniz yoksa taşınabilir olmayı mı bu tamamen sizin keyfinize kararınıza kalmış bir şey.

Kendimde uygulayamıyor olsam da yazı en iyi şekilde geçirmenin yolu aslında PC başında oturmaktan geçmiyor biz burada hata ediyoruz.
Kıssadan hisse, yukarıda da belirttim aynı bütçe ile alınacak olan laptop ve masaustu arasında en iyi performansı masaüstünden alırsınız. Günümüz itibari ile istisnasız şekilde sorduğunuz sorunun cevabı bu. Fakat performansı mı tercih edersiniz yoksa taşınabilir olmayı mı bu tamamen sizin keyfinize kararınıza kalmış bir şey.
Teşekkür ederim.

Türkiye'de oyun oynamak için sistem toplamak,satın almak büyük bir yatırım gerektiriyor. Herkesin kişisel zevkine kalmış ama ben şahsen dizüstü tercih ediyorum, taşınabilir ve her şey içinde hazır oluyor.

Laptop sık seyahat edenler ve yer kaplamasını istemeyenler için önemli bir faktör. Laptoplarda kullanılan ekran kartları performans olarak masaüstü olan ekran kartlarından daha yetersiz ve daha pahalıdırlar. Bu yüzden özellikle oyun için Masaüstü almanı öneririm ve laptopun pahalı olma sebeplerinden biri de Klavye, Monitör ve ses sisteminin içinde dahili olarak bulunması. Yani Masaüstü toplarken bunları içine dahil ettiğinde yine kabaca benzer bir hesap çıkabilir. Bu tabii topladığın parçalara ve kullanacağın ekipmanlara göre de değişebilir

Beyler masaüstü alacağım. Kararımı verdim...
Biraz bakınınca 1050 i7 16GB RAM'li Laptop'ların 8.000 TL olduğunu gördüm, Unlost ECO almaya karar verdim

Yeni konular

Geri
Yukarı