Oyun için laptop tavsiyesi

• Konuyu başlatan kasapmen09
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 646
K

kasapmen09

Ziyaretçi
Recep abi ilk olarak ben 10 yıl aradan sonra bir oyun için leptop alıcam bu leptop'ta ağam şağam BF3-BLACK OPS2 gibi oyunları oynayacağım. Ultra ayarlarda da oynamak niyetinde değilim sadece orta veya yüksek ayarlarda akıcı oyun oynatabilecek bir leptop önermeni istiyorum. Bütçem 1.500-2000-2500 TL. Bu fiyat aralığındaki alabileceğim oyun performansı iyi olacak bütün leptopları önermeni istiyorum. Yani bütçemdeki limitlerde ki bütün leptopları önermeni istiyorum.

Recep abi demişsin ama yine de yazıyım. Bir laptobu 10 sene kullanamazsın. Bozulmasa bile o laptop doğal olarak içindeki parçalar tozlanacak termal macunu büzülecek ve tam performans alamayacaksın. Benim görüşüm Msi ge60.

Egemen haklısın'da herkesin fikrini merak ediyorum işte her taraftan her kişiden bilgi topluyorum en son çoğunluk ne al diyorsa onda karar kılıcam.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı