Oyun İçin Masaüstü mü, Dizüstü mü?

Pendelton

Hectopat
Merhaba herkese, bir bilgisayar alacagım. Nasıl bir sistem toplamam gerektiğine bile karar kıldım ama ailem sürekli dizüstü almam konusunda oldukça ısrarcı. Taşınabilir olması cazip geliyor onlara sanırım. Aynı özellikteki laptop ve masaüstü sistemlerde performans farkı olur mu ? Uzun süre oyun oynuyorum.

Laptop almış biri olarak söylüyorum. Bence masaüstü bilgisayarın disiplini var. Yani latopla yatarak da oynayabiliyorsun, oturarak da. Ama masaüstünde sadece masada oynuyorsun. Ayrıca güncelleme seçeneği vs. göz önünde bulundurulduğu zaman masaüstü candır.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 50
Performansından memnun kaldığın dizüstü bilgisayarı kullanmaya alıştığında, masaüstü ilkel gelmeye başlıyor. Dizüstü bilgisayarı dilersen masaüstü gibi kullanabilirsin. Alırsın ilerde bir tane monitör, olur biter. Şu an benzer fiyata dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ile hemen hemen aynı performansı veriyor. Tek eksiyi upgrade imkanı.

İdeal donanıma sahip dizüstü bilgisayar: Tulpar T7 V16.1 17.3" Oyun Bilgisayarı Ancak stokta yok.

Son düzenleme:
Performansından memnun kaldığın dizüstü bilgisayarı kullanmaya alıştığında, masaüstü ilkel gelmeye başlıyor. Dizüstü bilgisayarı dilersen masaüstü gibi kullanabilirsin. Alırsın ilerde bir tane monitör, olur biter. Şu an benzer fiyata dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ile hemen hemen aynı performansı veriyor. Tek eksiyi upgrade imkanı.
Upgrade desteği zaten en önemlisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı