Oyun için mekanik klavye alınır mı?

Afrojack

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar herkese. Uzun zamandır Logitech'in K120 modelini kullanıyorum. 5 - 6 sene olmuştur alalı, taş gibi klavye gerçekten uzun süre benim işimi gördü. Moba oyunlar, FPS oyunları oynuyorum rekabetçi modunda. Sanki biraz yetersizmiş gibi geliyor klavye bana, aynı anda tuşlara basmak istediğimde bunu sağlamıyor, ayrıca klavyede tuşlar arasında gezinme de çok akıcı seviyede değil. Şimdi benim sorum sizce oyun ve istediğim performansı elde etmek için mekanik klavye alınmalı mı yoksa bu kadar bütçe ayırmak parayı çarçur etmek mi? Bir şey almışken, biraz da iyisini alayım gibi bir düşüncem var. Aldıklarımı hunharca kullanıp yıpratmam ayrıca, uzun süre kullanırım. Bütçem yaklaşık 300 TL olabilir. Şu an için düşündüğüm klavyeler de:

Steelseries 6gV2
Logitech G610

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle mekanik klavyelerde bulunan NKRO özelliği FPS oyunlarda fazlaca işe yarıyor. Her kaliteli mekanik klavyede de bu özellik bulunur. HyperX Alloy FPS almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı