Oyun için uzun süre kullanılacak ve ısınmayan laptop önerisi

ZKrovS

Centipat
Daha fazla  
Laptopta aradığım özellikler şunlar: Uzun süre kullanım, ısınmaması, iyi bir oyun performansı.
Böyle bir laptop var mı?
Bütçe 20.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A5 16.7 bende kullanıyorum. Coğu kişi ısınıyor falan diyor ama öyle ısınmıyor. Oyun laptopu yani zaten drop yememesi için üretiliyor gamer PC'ler mantıken.

Monster Abra A5 16.7 bende kullanıyorum. Coğu kişi ısınıyor falan diyor ama öyle ısınmıyor. Oyun laptopu yani zaten drop yememesi için üretiliyor gamer PC'ler mantıken.
17k tl

17k TL

Monster Abra A5 17.1 kullandim Valorant'ta bile 100 derece goruyordu. Servise gonderdim degerler normal dendi. İade ettim.

Isınmayan Gaming laptop daha yok şu an, olanlar da yurt dışında olan birkaç sıvı soğutma kullanan tepe modeller onları katmazsak.

Isınmayan Gaming laptop daha yok şu an, olanlar da yurt dışında olan birkaç sıvı soğutma kullanan tepe modeller onları katmazsak.

Önerdiğiniz laptop cidden çok iyi araştırdım beğendim. Ben ilk kez laptop alacağımda ısınma ne zaman olur? Yani şöyle 9saat video izlesem bir laptop ısınır mı?

Önerdiğiniz laptop cidden çok iyi araştırdım beğendim. Ben ilk kez laptop alacağımda ısınma ne zaman olur? Yani şöyle 9saat video izlesem bir laptop ısınır mı?
Hayır, yük altında olur ısınma. Oyun render vs gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı