Oyun için Wi-Fi Adaptörü Önerisi?

Eray293

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk kez bilgisayar toplayacağım ve anakartımda wi-fi yongası bulunmuyor. Modem ise odamda bulunmadığı için kablolu kullanamıyorum. Oyunun ortasında bana bağlantı sorunu yaşattırmayacak, kaliteli ama cep de yakmayan bir wi-fi adaptörü önerebilir misiniz?

Arkadaşın önerdiği adaptörün aynısı bende var. 3 yıldır hiçbir sıkıntı çıkartmadı alabilirsiniz.

IMG_0279.JPG Teşekkür ederim. Oyundan düşme sorunu yaşar mıyım? Bir facebook grubunda aynı soruya fotoğraftaki gibi bir yanıt aldım doğru mu acaba?

Bunlar PCIe olanlar, doğrudan anakarta takarsınız, antenler kasanın arkasında kalır. Benim verdiğim USB girişli, öne de arkaya da takabilirsiniz. Aslında bana kalsa modem komşunuzun evinde falan değilse Ethernet kablosu almanızı öneririm. Daha sabit pinginiz olur anlık yükselmeler yaşamazsınız.

+Kaan'ın attığı ilk ürün 100 lira, ikincisi 400 lira. Benim attığım 50-60 civarında. Tercih sizin.

Maalesef modem kablolu bağlantı yapabileceğim bir yerde değil. Ama tavsiyeniz için teşekkür ederim, büyük ihtimalle ilk attığınız adaptörü alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı