Oyun için Win 10 vs Win 8.1

342746

Kilopat
Makaleler
10
Düşük sistemli bir laptopum var ve Windows 10 LTSC yüklü. Özellikle CS:GO için Win 10 veya Win 8.1 çok fark yaratır mı? Yoksa 5 FPS anca mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşük sistemli bir laptopum var ve Windows 10 LTSC yüklü. Özellikle CS:GO için Win 10 veya Win 8.1 çok fark yaratır mı? Yoksa 5 FPS anca mı?

Hocam bildiğim kadarıyla güncel oyunlar Windows 10 da daha iyi çalışıyor.
(Yani ben de öyle oldu ve birçok kişide aynısını yazıyordu)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
CS:GO ile ilgili bulamadım.
Hocam bildiğim kadarıyla güncel oyunlar Windows 10 da daha iyi çalışıyor.
(Yani ben de öyle oldu ve birçok kişide aynısını yazıyordu)
Peki teşekkürler.

"Özellike CS:GO" dediniz hocam. Yani sadece CS:GO için sormadınız. Ben zaten o video ile Win10'un genel itibariyle oyunlarda daha iyi performans verdiğini söylemek için attım. Zaten 1-2 fps oynuyor, güncel kalmak bu yönden daha iyi. Bence Win10 kullanın.
O videoyu biliyorum zaten defalarca izledim. O yüzden özellikle CS:GO için sordum. Teşekkürler yine de.
Oyun modu gittiğinden FPS bile düşebilir. Fakat SSD yoksa sistem de W8. 1'e geçmeniz daha iyi olur.
Ah ah.. Bana çektirmediği kalmadı driver desteği yok bugün yine yükledim yine Win 10 geçmek zorunda kaldım. Yedi bitirdi beni ama hala vazgeçemiyorum :(

O videoyu biliyorum zaten defalarca izledim. O yüzden özellikle CS:GO için sordum. Teşekkürler yine de.

Ah ah.. Bana çektirmediği kalmadı driver desteği yok bugün yine yükledim yine Win 10 geçmek zorunda kaldım. Yedi bitirdi beni ama hala vazgeçemiyorum :(

sağdaki ekran win10. 1.50 dakikadan izlemeye başlayın :)

sağdaki ekran win10. 1.50 dakikadan izlemeye başlayın :)
Tamamdır Win 10'da kalıyorum teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı