Oyun için Windows 10 mu Windows 7 mi ?

TevfikCan023

Hectopat
Daha fazla  
CSGO oyunu için bir çok profesyonel oyuncu hala Windows 7 kullanmakta. Bende Windows 10 Pro var sizce Windows 7'ye geçmem mantıklı olur mu ? Windows 7 ve Windows 10 karşılaştırmasın da ise Windows 7'de daha fazla FPS veriyor oyun. Birde Windows 10 Home Editon, Pro'ya göre daha FPS daha mı çok olur bir yerde görmüştüm daha az hizmet olduğu için FPS daha yüksek olur diye..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Eğer varsa da 5-10 FPS kazanmak için Windows 10' dan, Windows 7' ye geçmek mantıklı değil. Windows 10' da, DirectX 12 desteği, Oyun Modu vb. fps artışı sağlayabileceğin birçok seçenek var. Youtube' de görülen her videoya göre hareket etmemek lazım. Ayrıca internetten de Windows sürümlerinin benchmark değerlerine bakabilirsin.

Windows 10' da, DirectX 12 desteği, Oyun Modu vb. fps artışı sağlayabileceğin birçok seçenek var.

DX12 henüz bir işe yaramıyor. Diğer özellikler de tırt...

Yakında zamanda Win10'a geçtim. Mutluyum, keşke daha önce geçseydim dedim ama sanki FPS az biraz azaldı. :)

Windows 10 Pro kullanıyorum, Windows 7 Ultimate kullanırdım, Windows 10 Daha kullanışlı ve seri, eğer bilgisayarın kötü ise w7 sanırım daha iyi olabilir ama iyi sistemlerde fark yaratıyor w10

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı