Oyun ikonları nasıl yapılır?

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun koleksiyonu yapıyorum. İcon bulmakta zorlanıyorum bazen. Mesela bir haftadır PES 2021 için icon bulamadım. PNG veya JPG olan bir fotoyu icofx ile icona dönüştürmekten bahsetmiyorum direkt bir fotoğrafı program ile nasıl icon yaparım? Hangi program ile oluşturuyorlar? Varsa link ve yabancıda olsa video yardımcı olursanız sevinirim. Şu tarz iconlar yapacağım.

Arkadaşlar oyun koleksiyonu yapıyorum. İcon bulmakta zorlanıyorum bazen. Mesela bir haftadır PES 2021 için icon bulamadım. PNG veya JPG olan bir fotoyu icofx ile icona dönüştürmekten bahsetmiyorum direkt bir fotoğrafı program ile nasıl icon yaparım? Hangi program ile oluşturuyorlar? Varsa link ve yabancıda olsa video yardımcı olursanız sevinirim. Şu tarz iconlar yapacağım.

Ben bunu kullanıyorum profil fotosu yaparken Convertio — Dosya Çevirici

Hocam bu ikonları siz mi yaptınız ? Eğer siz yaptıysanız elinize sağlık çok iyi olmuş.

İşte onu neyle tasarlarım hangi programla acaba? O arkadaş kim acaba?

Kim olduğunu malesef hatırlamıyorum. Ancak tasarlamanız için program önerebilirim. Aşağıdaki programı kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı