Oyun ilerlemelerini USB belleğe yedekleme

fiendhunter

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
MMORPG farmcısı
İyi günler. Benim 16GB'lık Flash Belleğim var. Oyunlarımın Save dosyalarının olduğu Klasörleri Sürekli yedeklemek ve herhangi bir sorun olduğunda (format vb.) Oyunumun save dosyalarını korumak istiyorum.

Bu klasörleri flash belleğime yedekleyebileceğim bir program, bir sistem var mıdır?

Saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun çok daha basit bir yolu var. Steam kullanıyorsunuz ve oyunlarınızdaki ilerlemeleriniz Steam Cloud'a yükleniyor. İstediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Aynı durum Origin ve uPlay taraında da mevcut.

Diğer türlüsü de korsan oyunların yedeklemesi olmuş oluyor. Bu da hiç tasvip etmeyeceğimiz durumlardan birisi.

Bunun çok daha basit bir yolu var. Steam kullanıyorsunuz ve oyunlarınızdaki ilerlemeleriniz Steam Cloud'a yükleniyor. İstediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Aynı durum Origin ve uPlay taraında da mevcut.

Diğer türlüsü de korsan oyunların yedeklemesi olmuş oluyor. Bu da hiç tasvip etmeyeceğimiz durumlardan birisi.
Ne yazık ki formattan sonra Ets 2 oyunun save'leri geri gelmedi, 1.5 senelik kariyerimi Steam Clouda güvenim yüzünden kaybettim.

Cezamı kaldırdığınız için teşşekkür ederim. @MF amacımı yanlış anladı. benim elimde TM-nations serisinin Orjinal cdleri var. Empire Earth serisi ki ben sadece ilk oyununu oynuyorum, Bu oyunları Steam kabul etmiyor. Oyunların hepsi tamamiyle orjinal ve CD-Keyleri mevcut. Ek olarakta birçok korsan oyuna sahibim ancak param oldukça steam üzerinden onları da satın alıyorum. Tabiki beğenmediğim oynamadığım oyunda siliyorum, satın almıyorum. Bu zihniyet meselesi. Adamlar o kadar emek verip yapıyorlar. Bende oyunu oynayıp keyif alıyorsam (80-90 dolara değil 5-10 dolara falan düştüğü indirimlerde) satın alıyorum.

Bunu bildirmek istedim. Teşekkürler.

Hepimiz insanız. Sizde görevinizi yapıyorsunuz. Hatalar olabilir, hassas olduğunuz (korsancılık gibi) konular olabilir. Neredeyse hiçbir sitede bu tür cezaların bir dönüşü, düzeltilmesi olmaz. Burada Technopat ailesi olarak büyüklüğünüzü gösterdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı