Oyun iş için işe yarayacak ucuz SSD'ler

Hocam başka SSD bulamadım 128 GB olanından da almak istemiyorum fazla alan yetersizliği vb ötürü.
300 TL'ye kaliteli 240 GB SSD bulamazsın. Ben bunu öneririm, 120 GB ama kalite olarak üzmez. Bütçeni 400 TL yapabiliyorsan aynısının 240 GB olanını alabilirsin.

120 GB ve 240 GB arası fazla yavaşlık olur mu benim HDD var oyunlarım ve Windows ona kurulu SSD boş kalsa işe yarar mı?

Son düzenleme:
120GB ile 240GB arasında çok fazla fark varsa 240 GB olanından alayım hocam.

120 GB bugün neredeyse hiç işine yaramaz, Windows ve gerekli programlardan sonra çok az yer kalır. SSD'yi ağzına kadar doldurmak da iyi değildir. 240 GB'ın içine Windows, programlar ve SSD'ye ihtiyaç duyan bazı hikayeli oyunları rahatlıkla kurabilirsin ve HDD daha çok depolama görevi görür.

120 GB bugün neredeyse hiç işine yaramaz, Windows ve gerekli programlardan sonra çok az yer kalır. SSD'yi ağzına kadar doldurmak da iyi değildir. 240 GB'ın içine Windows, programlar ve SSD'ye ihtiyaç duyan bazı hikayeli oyunları rahatlıkla kurabilirsin ve HDD daha çok depolama görevi görür.

Hocam kullanmak için illa SSD'ye mi kurmam lazım hard diske Windows'u kursam SSD boş kalsa işe yaramaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı